nosayazilim.com hakkında yasadigim büyük sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliYilmazz

Eski üye
Tepki
15
Öncelikle merhaba, nosayazilim.com'dan ücretsiz reseller hizmetini almıştım bende bazıları gibi, resellerde 2 kişinin hosting hesabı varken heleki veri var iken hiçbir bildirim gelmeden hizmetim askıya alınmış bulunmakta direk askıya alındı hizmetim. Yaşadığım bu sorunu sizlerde yaşamanızı istememek için paylaştım. Hizmetlerinden hiç memnun kalmadım.
eTfIa8.jpg

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Bilgi paylaşımınız için teşekkürler, keşke askıya alındığına dair bir de ekran görüntüsü koysaydınız.
Durum böyle olunca yeni yeni çıkan firmalara güven oluşamıyor maalesef...

• Beğen
Reactions: CaN

Emineller

Banlı Üye
Tepki
13
Ücretsiz hizmetleri tavsiye etmiyorum açıkcası, az çok paraya kıyıp sağlam bir host firmasıyla çalışabilirsiniz bence. @RooT adminimiz teknofirst önermişti bana o günden bu yana teknofirst kullanıyorum memnunum sizede tavsiye ederim.

CaN

Bağımlı
Tepki
39
Ücretsiz hizmetleri tavsiye etmiyorum açıkcası, az çok paraya kıyıp sağlam bir host firmasıyla çalışabilirsiniz bence. @RooT adminimiz teknofirst önermişti bana o günden bu yana teknofirst kullanıyorum memnunum sizede tavsiye ederim.
Teknofirst candır gerisi heycan'dır
Animation Television GIF by SpongeBob SquarePants

mertcan0233

Meraklı
Tepki
1
Merhabalar Bu Konuda Açıklama Yapılmaması Yalandır e-mail yoluyla açıklama gönderilmiştir.

ve ayrıca arkadaş whatsapp üzerinden hakaretler etmiştir.

AliYilmazz

Eski üye
Tepki
15
Merhabalar Bu Konuda Açıklama Yapılmaması Yalandır e-mail yoluyla açıklama gönderilmiştir.

ve ayrıca arkadaş whatsapp üzerinden hakaretler etmiştir.

Öncelikle E-Posta yoluyla kapandığını belirttiniz teblikat göndermediniz. 2. İçinde 2 tane açılmış hosting hesabı vardı. 3.veriler gitti. boşuna üste çıkmaya çalışmayın.

mertcan0233

Meraklı
Tepki
1
direk kapatılmamıştır zaten reseller askıya alınmıştır ayrıca konuşmalar hakaretleriniz duruyor avukatımız bu konuyla ilgili ailenizle irtibata geçecektir reşit olmadıgınız için.

mertcan0233

Meraklı
Tepki
1
üste çıkma diye bir durum yok size belirttik isterseniz açabiliriz diye siz defalarca dolandırıcı oldugumuzu beyan ettiniz ücretsiz verdigimiz hizmetin neyini dolandırabiliriz ?

mertcan0233

Meraklı
Tepki
1
İçinde veri vardı. ℅100 haklıyım.
Biz size beyan ettik açabileceğimizi siz isrlarla dolandırıcılikla itam ettiniz ücretsiz verilen bir şeyde ne dolandırıcılığı bu ki hizmeti iptal etme hakkına sahibiz hizmet koşullarını okuyup kendi elinizle işaretlediniz .

RooT

Vip Üye
Tepki
37
@AliYilmazz ücretsiz bir hizmet olduğu için memnuniyet belirtmek doğru olmaz sonuçta sizden bir para almamış.

@mertcan0233 hizmet askıya alabilme hakkına sahipsiniz ancak müşterinin verileri her zaman önem arz eder en kısa zamanda yedeği teslim edin.

Konuya başka kimse yorum yapmasın arkadaşlar. Veriler teslim edildikten sonra bilgi verirseniz konu kilitlenebilir.

mertcan0233

Meraklı
Tepki
1
@AliYilmazz ücretsiz bir hizmet olduğu için memnuniyet belirtmek doğru olmaz sonuçta sizden bir para almamış.

@mertcan0233 hizmet askıya alabilme hakkına sahipsiniz ancak müşterinin verileri her zaman önem arz eder en kısa zamanda yedeği teslim edin.

Konuya başka kimse yorum yapmasın arkadaşlar. Veriler teslim edildikten sonra bilgi verirseniz konu kilitlenebilir.
yedek sunucusunda 21 Ekim Tarihinin Yedegi Yoktur müşteri zamanında yedegi isteseydi veriler teslim edilirdi müşterinin böyle bir talebi mevcut degildir.

• Beğen

RooT

Vip Üye
Tepki
37
O halde konuyu kilitliyorum ücretsiz bir hizmet olduğu için bir hak talebi söz konusu değil ne yazık ki.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt