nosayazilim.com hakkında yasadigim büyük sorun | Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu
Keşfet

nosayazilim.com hakkında yasadigim büyük sorun (1 Kişi İçerde)

Forum
84
Reaksiyon
13
Meslek
Web tasarim
Öncelikle merhaba, nosayazilim.com'dan ücretsiz reseller hizmetini almıştım bende bazıları gibi, resellerde 2 kişinin hosting hesabı varken heleki veri var iken hiçbir bildirim gelmeden hizmetim askıya alınmış bulunmakta direk askıya alındı hizmetim. Yaşadığım bu sorunu sizlerde yaşamanızı istememek için paylaştım. Hizmetlerinden hiç memnun kalmadım.
eTfIa8.jpg

Ticaret
1 (100%)
Forum
53
Reaksiyon
41
Meslek
Freelance web & UI&UX
Bilgi paylaşımınız için teşekkürler, keşke askıya alındığına dair bir de ekran görüntüsü koysaydınız.
Durum böyle olunca yeni yeni çıkan firmalara güven oluşamıyor maalesef...

• Beğen
Reactions: CaN

Emineller

Banlı Üye
Forum
18
Reaksiyon
12
Meslek
Öğrenci
Ücretsiz hizmetleri tavsiye etmiyorum açıkcası, az çok paraya kıyıp sağlam bir host firmasıyla çalışabilirsiniz bence. @RooT adminimiz teknofirst önermişti bana o günden bu yana teknofirst kullanıyorum memnunum sizede tavsiye ederim.

CaN

Forum
70
Reaksiyon
39
Meslek
Serbest Meslek
Ücretsiz hizmetleri tavsiye etmiyorum açıkcası, az çok paraya kıyıp sağlam bir host firmasıyla çalışabilirsiniz bence. @RooT adminimiz teknofirst önermişti bana o günden bu yana teknofirst kullanıyorum memnunum sizede tavsiye ederim.
Teknofirst candır gerisi heycan'dır
Animation Television GIF by SpongeBob SquarePants

Forum
11
Reaksiyon
0
Meslek
bilişim
Merhabalar Bu Konuda Açıklama Yapılmaması Yalandır e-mail yoluyla açıklama gönderilmiştir.

ve ayrıca arkadaş whatsapp üzerinden hakaretler etmiştir.

Forum
84
Reaksiyon
13
Meslek
Web tasarim
Merhabalar Bu Konuda Açıklama Yapılmaması Yalandır e-mail yoluyla açıklama gönderilmiştir.

ve ayrıca arkadaş whatsapp üzerinden hakaretler etmiştir.

Öncelikle E-Posta yoluyla kapandığını belirttiniz teblikat göndermediniz. 2. İçinde 2 tane açılmış hosting hesabı vardı. 3.veriler gitti. boşuna üste çıkmaya çalışmayın.

Forum
11
Reaksiyon
0
Meslek
bilişim
direk kapatılmamıştır zaten reseller askıya alınmıştır ayrıca konuşmalar hakaretleriniz duruyor avukatımız bu konuyla ilgili ailenizle irtibata geçecektir reşit olmadıgınız için.

Forum
11
Reaksiyon
0
Meslek
bilişim
üste çıkma diye bir durum yok size belirttik isterseniz açabiliriz diye siz defalarca dolandırıcı oldugumuzu beyan ettiniz ücretsiz verdigimiz hizmetin neyini dolandırabiliriz ?

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın.

Cevap yazmak için giriş yap yada kayıt ol.
veya

Yeni hesap oluştur

Create an account on our community. It's easy!

Bunu görüntüleyen kullanıcılar konu

Üst Alt