Hayatımın en utanç verici anlarından birini yaşadım

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Selam wf, böyle iş olmaz cidden yani Türkçe bilmeyenlerle aynı ortamda olduğum için cezasını ben çekiyorum.

Neyse olaya geleyim: Bugün ödev kontrolü için kız bizim sıraya geldi, oturuyorum işte o sırada -geldiğini farketmedim Twitter'a bakıyordum- bir anda "numaranı alabilir miyim ?" dedi, abi numara deyince zaten kafamda binbir tane saçma şey varken o sırada " Ne numarası, telefon mu ? " demiş bulundum, bunu diyen ağ ağ ağzımı... neyse ama ben sandım ki o ders için WhatsApp grubu kurulacak, herhalde o yüzden istiyordur diye düşündüm, gülerek "Ya yok okul numarası" dedi, resmen onun hatası yüzünden ben utandım, bir de hadi "Numaran nedir ?" dese anlarım yada elindeki listeyi uzatsa anlarım ama "Numaranı alabilir miyim ?" nedir ya nedir ?

Sonra birisi dedi ki : "o bunu arkadaşlarına anlatacak, arkadaşları da başkalarına yayacak ve okulda dalga geçileceksin." dedi.

Türkçe bilmiyorsanız ya o işe yaramaz listeyi alın ve cebinize sokup hocaya "ben yapamıyorum bu işi" deyin yada düzgün yapın, cidden çok kötü bir andı.

Üst Alt