Çocukken yaptığınız ilginç şeyler + itiraflar

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Selamlar, WF itirafları bu konuya alalım :P:/P:/

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
3. sınıfta minecraft oynarken büyük bir forumun üyelerinin minecraft sunucusu vardı herkes birlikte oynuyordu 10-20 online survival takılıyordu millet. baktım sunucu crackli ama girerken şifre kayıt vs. yok ulan dedim admin çıkınca onun adıyla girsem ne olur :D gittim bir girdim harbiden giriyordu oyuna gamemode 1 geçtim tabii tüm eşyaları aldım kendime attım kendime adminlik verdim sonra gittim her yeri patlattım. forumda baya olay oldu herkes üzüldü yedek falanda yokmuş patladı gitti herşey puhahaha
Has... forum duruyor mu hâlâ, konuyla ilgili thread falan varsa atsana knk çok iyiymiş bu ya ? sesli gülüyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
kanka dh diye kısaltılan forum var ya o :D konu duruyordur ama nasıl bulabilirim bilmiyorum
Oha oha oha naptın sen ? yeminle sesli gülüyorum çok iyi yaa dur bir bakayım umarım bulurum

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Afedersin de adamı direkt s...eydin knk içinden geçmişsin herifin, umarım hâlâ bağlantın yoktur.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Karnım tuhaf oldu gülmekten ?
yok kankam :D olm ilkokul ortaokul zamanları kafa zehiiiirrr
"Yok kankam onu da yaptık zaten" dersin diye korktum of şükür, daha ne maceralar vardır sende. Anlat çabuk

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ne fenasın ?

Ben de anlatayım bir tane,
7. Sınıfa giderken sınıf içerisinde oyunla karışık kavga çıkmıştı, pek hazetmediğim bir çocuk vardı, çocuk elindeki tahta cetvelle millete saldırıyordu, bir ara unuttu sıranın üstünde, ben de kapüşonlumun içine saklayıp tuvalete koştum ve kabinlerden birine girip, yerdeki o gider olur ya, cetveli onun içine attım, hiçbir şey olmamış gibi sınıfa gittim, çocuk sordu cetveli gördün mü diye yok dedim tabii ki, hâlâ bilmiyor

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Bu arada o cetvel o delikten giderken muhtemelen okulun o su falan hatlarına zarar vermiştir, ne oldu bilmiyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Puhahahah fena olay ya dsankldnklsaandkl. Bende bir ara ortaokuldayım tabii bir tane arkadaşım var kız el ele tutuşup oyun mu ne oynuyorduk dönerken kızı bir fırlattım amk dasnldsankldankls kız öldü :D
Noldu kıza cidden ? Nasıl fırlattın ?

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Kanka dönüyorduk el ele, bir anda bıraktım kızı .d
Bir şey olmadı ama kız zayıf bir şeydi bir firladı gülmemek için zor tuttum kendimi
Bu arada bu @ ilkolsun kim ya, sohbet sitelerinde sürekli Cuma mesajı paylaşan dayılar gibi profili var, yeni gelmiş siteye dün açtığı konuda beni tersledi ab ?

ilkolsun

İlkolsun
Kurumsal Üye
Vip Üye
Tepki
69
Bu arada bu @ ilkolsun kim ya, sohbet sitelerinde sürekli Cuma mesajı paylaşan dayılar gibi profili var, yeni gelmiş siteye dün açtığı konuda beni tersledi ab ?
@somebach ay bu cuma mesajına gülmekten karnım agrıdı )) talebe değilim ki puhahhaa lı şeyler yazayım ))) kaldı ki seni terslemedim aklımdan bile geçmedi :D

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
@somebach ay bu cuma mesajına gülmekten karnım agrıdı )) talebe değilim ki puhahhaa lı şeyler yazayım ))) kaldı ki seni terslemedim aklımdan bile geçmedi :D
Hocam Vallahi bu mesajı görmemenizi dilerdim ama gördünüz, görmüşken açık konuşayım bari, açıkçası hesabınız çok enteresan, paylaşımlarınız da öyle, ben hiçbir şey anlamadım, kategoride kendinizi tanıtmayınca böyle oldu :( yok terslemek anlamında dedim çünkü ne bileyim ünlem işareti koyunca sizi sinirletmişim gibi geldi, mağlum yazı dilinde hisler yanlış anlaşılabiliyor ?

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
burası neresi la
Hortlatma konuyu, ince bir konu bu konu.

ilkolsun

İlkolsun
Kurumsal Üye
Vip Üye
Tepki
69
Hortlatma konuyu, ince bir konu bu konu.
:D :D :D ama en sevdiğim tartışma idi :D @somebach hortladı bile cansınız hepiniz ..)

Üst Alt