Web Sitemi Eleştir ama Kötüleme :)

losthawk

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

İyi niyetli eleştirinin her zaman faydalı olduğuna inanan bir insan olarak, Websitemi eleştirmenizi bekliyorum. Yorumlarınızı buradan yazabilirsiniz. Değişiklik gereken yer yada başka türden içerikler için fikirleriniz nelerdir? Reklam yerleşimi nasıldır? En önemlisi nasıl daha iyi olabilir? Fikirlerinizi bekliyorum.

Websiteme Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CryptoLime

Bağımlı
Tepki
0
Şeytan ayrıntıda gizlidir bro :)

Yapılacak o kadar ama o kadr fazla şey var ki. Ama bir yerden başlamaya çalışalım.
Öncelikle sitenin görünüşü baştan aşağı değişmesi gerekiyor.
1- Temayı değiştir.
2- Logoyu kesinlikle harika ve siteye cuk diye oturan bir logo yap. (Tema işinden sonra)
3- Site Title'ı facia. Title 60 karakter'den oluşacak ve anahtar kelimelerin ve semantik tamamlamalar oluşturarak düzenlemelisin.
4- Siteye bir de description gerekiyor. O da max 160 karakter olacak. Ve nahtar kelimeler ile hem okunaklı hemde tam anahtar kelime aramalarına uygun kelimeler içerecek cümle.
5- Siteyi sosyal ağlar ile destekle. Ancak boş yere açacağın bir sosyal ağdan bahsetmiyorum. Mesela 3 tane sosyal ağ belirle. Örnek: Instagram, Facebook ve Youtube. Bu sosyal ağlarda da bir hedef kitle yakala. Ardından bu hedef kitleyi de siteye yönlendirecek adımlara gir zaman zaman.
6- Ziyaretçiyi siteye bağlayacak şeyler bul. Mesela ben senin sitene hasbel kader "Şeytan Ayrıntıda Gizlidir" konusuna girdim. Ya google'dan şansa çıktı karşıma veya başka bir yerden. Peki düşünelim. Ben bu siteye bir daha neden giriyim? Bu soruyu siteye birdaha girmem manasında söylemiyorum. Sadece sana siteye giren bir ziyaretçi neden bir daha girsin sorusunun cevabını içinde sorgulayarak verdiğin cevapları site üzerinde uygulamalısın.

Bir girişim yaparak site açmışsın. İçeriğindeki konuaların bazılarına girdim gayet okunulası ve keyifli yazılar ancak biraz clickbait olsun biraz daha kendine çekici unsurlar olsun, biraz daha resimler ile kendine çekici şeyler olsun birşeyler yapmalısın. Sitede çok reklam var, Site yarı Türkçe yarı ingilizce. Kategoriler birbirinden çok bağımsız. Site şu an için network ağındaki paravan sitelerden biri gibi duruyor

Şimdilik benden bu kadar. :)

Üst Alt