Üyelikler hakkında önemli duyuru!

Webmasterforum, duyuruları!

Yeni Üyelik Sistemini Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    10

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Merhabalar;
Öncelikle nasılsınız? Umarım iyisinizdir ve sağlığınız yerindedir. Ben hemen konuya geçmek istiyorum arkadaşlar.
Bildiğiniz gibi sitemizde uzun zamandır dolandırıcılık üzerine üyelerimizi gözlemliyoruz, ticaret kategorileri ve bozdurma işlemlerinde gerçek anlamda çokca kişinin mağduriyet yaşadığını daha önce gördük, yaşadık. Bu kişileri şikayetten önce tespit etmek imkansızdır. Her ne kadar tespit sonrası kullanıcılara cezai işlemler uygulamakta caydırıcı olmadıgını gördük, bu sebeple üyelik sistemimizi değiştirmek için start verdik. Sizlere daha güvenilir alışverişler olması için (Onaylı üyelik) sistemi getiriyoruz. Bununla birlikte ticaret kategorilerimizi yalnızca onaylı üyelerimize açıyoruz. Onaylı üyelerimiz eskisi gibi ticaret kategorilerini kullanabilecek ve alım, satım ilanları vermeye devam edebilecek.

Onaylı Üyelik Zorunlu mu?

Diğer platformlardan çok daha farklı bir sistem ile sizlere üyelik hakkında seçim yapma hakkı tanıyoruz. Yapmış olduğunuz seçime göre de kullanıcı izinlerine dayalı forumu kullanabilirsiniz.
Forumda ticari faaliyetlerini, hizmet alım, satım işlemlerini sürdürmek için (ONAYLI ÜYE) rankına sahip olmanız gerekiyor.
Normal paylaşımlar için birşey yapmanız gerekmiyor. Ticaret kategorileri dışında diğer forumları normal üyeliğiniz ile kullanabilirsiniz.

Normal Üyelik İzin Hakları Neler?

Şu anki üyelik sistemimiz devam edecek, fakat normal üye ticaret kategorilerinde satış veya alış konusu açamıyacaktır.
Normal üyelerimiz ticaret kategorilerinde (Alış) konularına cevaplar yazabilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirler.

Onaylı Üyelik İzin Hakları Neler?

Onaylı üyelerimiz 'ONAYLI ÜYE' rankına sahip olduğunu diğer kullanıcılara doğrulamış olacaktır.
Onaylı üye, kişisel profil bilgilerini düzenleyebilir ve kullanıcı adlarını değiştirebilir.
Onaylı üye alışveriş ilanları verebilir ve diğer forumları özgürce kullanabilir.

Çalışmalarımız devam ediyor. Kısa zamanda yeni üyelik sistemimize geçmiş olacağız inşallah.
  • Onaylı üye olmak istiyorum?
  • Hesap onay için ne gerekli?
  • Hesap onay için hangi belgeler istenmekte?
Bunun gibi elbette sorularınız olucaktır. :) Tüm sorularınız kısa zamanda cevap bulacak arkadaşlar. @Celil adminimiz tüm detayları ile birlikte bizlerle paylaşacaktır.
Herkese iyi forumlar dileriz.

Tepki
9
Webmaster Forum gelişmeye devam ediyor. Başarılar.

birsevda

Hızlı üye
Tepki
52
başarılar her gün biraz daha gelişiyor burası

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Tekrar merhabalar arkadaşlar. Onaylı üyelik hakkında detaylı bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.
İyi forumlar dileriz.

Fury

Yeni üye
Tepki
0
YS Belgeniz yok insanlardan ikametgah talebinde bulunuyorsunuz kaldı ki bu bir suçtur. 5k forum da ikametgah verecek insanların aklından şüphe ederim ;)

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
YS Belgeniz yok insanlardan ikametgah talebinde bulunuyorsunuz kaldı ki bu bir suçtur. 5k forum da ikametgah verecek insanların aklından şüphe ederim ;)
Burada seni ve kimseyi zorlamiyoruz verir yada vermezsiniz. (YS) başvurumuz var merak etmeyiniz. Ayrıca kimliğinizle ilgili endişeleriniz varsa bunları normal karşılıyorum;)

Üst Alt