Ücretsiz Kurumsal PHP Script

Serkan

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem..
Tepki
1
İnternet ortamında gezen farklı amaçlarla tasarlanmış, güvensiz scriptler sitenize zarardan başka bir şey vermeyecektir. Herkesin bütçesi uygun olmayabilir ki günümüzde profesyonel bir scripte 2.000 TL ile 10.000 TL fiyat biçtiklerine şahit oldum. Onlarla aynı işlevi gören, hoş bir görünümle birlikte responsive yani cihaz uyumluluğuna tabii olmuş bir scripten bahsetmek ve sizinle paylaşmak istediğimden ötürü bu yazımı yazıyorum.
Scriptin adı: Kurumsal Script adıyla bilinip mimarı ise Ogznet’dir. Scriptin kurulumu çok basit olmakla birlikte profesyonel bir panele sahiptir. Panel sayesinde kolaylıkla düzenleme yapabilir, ürün ekleme, fotoğraf ekleme, video ekleme, blogta yazı yayınlama, iletişim sayfaları, slider, mesaj okuma gibi bir çok ekstreleri bulunan bir panele de sahiptir.
Yani demek istediğim şudur ki bu script ücret karşılığı satılmış olsaydı muhtemelen 200TL ile 500TL arasında bir rakama tekabül edecekti. Ama sağ olsun mimarı elinden gelenin en güzelini yaparak genele açık ÜCRETSİZ bir halde sunmuştur. Lisans sorunu yada herhangi bir sorun çıkarmayacak bir scriptir.
Kurulumu nasıl olmalıdır.
Dosyayı aşağıda vereceğim linkten, yandex diske yükledim sizde oradan indirebilirsiniz. Daha sonra dosyaları çıkararak dosyalar içerisinde kurumsalfirma.sql dosyasını düzenle seçeneğiyle açıp oluşturduğunuz veritabanını yazıyorsunuz. İNC klasörünün içerisine girip db.php dosyasını da düzenleyip yine veritabanı adı ve veritabanı kullanıcı adı, şifresiyle birlikte düzenleyip hepsini kullanacağınız domainin FTP’sine yüklemeniz gerekiyor. Dosyaları yüklerken bir yandan da myadmin’den oluşturduğunuz veritabanının içerisine girip kurumsalfirma.sql dosyasını aktarıyorsunuz.
Yükleme bittiğinde Script düzgün görüntülenmeyecektir ki endişe edilecek bir şey yok, hemen siteadı.com/yonetim adresine giderek kullanıcı adı : Admin şifre: Admin girişi yaparak ayarlardan site adresinizi yazıyorsunuz ve oradaki tüm alanları kendinize göre ayarlarak kaydediyorsunuz. Daha sonra her şey düzelmiş olarak karşınıza çıkacaktır.
Daha sonrasında iş sizde.. Aklınıza takılan bir şey olursa eğer yorum kısmından yazın yardımcı olurum gerek kurulum, gerek hatalarda problem yaşıyorsanız gerekli yardımı sağlarım.

Demo - dosya İndir

1498004664.jpg

Q7YJ6g.png

XXqyaD.png

bGMjnj.png
dGZo1n.png
Q7YJ6g.png

0BN8YL.png

4MqDEq.png

Nokta

Bağımlı
Tepki
3
bir kaç yerde benzeri birşeyler görmüştüm pek hoşuma gitmemişti :) ama eline sağlık

Üst Alt