Tuhaf bir anı

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Bu hintliler cidden ço tuhaf insanlar arkadaşlar, baya önceden, WF üyesi değilken yabancı bir forumda takılıyordum, neyse hosting sponsoru arıyordum, bir tane üye geldi ben sponsor olayım dedi, sanıyorum hosting sitesiyle ilgisi var, meğerse bunu da Discord'a almışlar, ne bilgisi, ne yetkisi, bir şeyi yok, neyse o bana spomsor oldum diyor ama hosting bende değil, lan hosting yok ne biçim sponsorluk bu, adam site sahibine yaz dedi, yazdım bana spomsor olmuşsunuz diye, adamlar sponsorluk nedir bilmiyorlar ve hatta hosting nedir bildiklerinden şüpheliyim, meğerse 3-5 çocuk bir araya gelip bir tane vds almış, lisanssız whmcs ile o siteyi kurmuşlar ama daha iletişim becerileri yok, neyse ben baya uğraşıp sonunda durumu anlattım, bir hosting verdiler, her şey sorunlu aq, panel ayrı sorun zaten, neyse siteyi kurdum, o kadar hazırlık yaptım, bir anda beni banladı içlerinden biri, neymiş nulledmiş, ya beyin yoksunu benim o yazılımın lisansını alacak 125 dolar param olsa senin hostingini ne yapayım, banladılar ama birinin diğerinden haberi yok, daha hâlâ benimle konuşuyorlardı nulled meselesiyle ilgili, neyseki bir anda Discord'u sildim gitti, zaten çok sürmeden siteleri kapandı, okurken nasıl oluyor bilmem ama yaşarken çok tuhaf hissettirmişti.

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
ıkahoj89uaıjaahapıhağphosdhoarnhamlajpksdf

NOT: komik olduğu için random attığüm

Üst Alt