Tetherminer.com Yıllık %300 Kazanç Anında Ödeme

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
Site Hakkında Genel Bilgi:

Merhabalar Arkadaşlar;

Sizlere tanıtacağım site henüz 20 günlük bana gayet başarılı geldi, içeriği şöyle ödeme ve çekim btc olarak güncel kurdan dolar olarak alıyor, dolar olarak ödeme yapıyor. btc düşmüş çıkmış bizleri etkilemiyor.

Site yatırımları al-sat ( trade ) yaparak katladıgını belirterek ayrıca anasayfada buna kanıt eklemektedir.

Bitcoin cüzdanı girerek üyelik gerçekleştiriyoruz, içeriğindeki paketlerden kendimize uygun olan bir pakete göre Wallet kısmında otomatik cüzdan çıkıyor ve ödemeyi bu cüzdana yapıyoruz, site kendisi sizin gönderdiğiniz btc değerine göre otomatik paket alımı gerçekleştiriyor.

Sitede uluslararası MARKET içeriği var bu olay benim çok hoşuma gitti, bende 3dmax tasarımlar yapıyorum diye ekleme yaptım ama ana konusu örneğin bir çiğköfteci market eklemiş, ben gidip dükkana bana bir porsiyon çiğköfte verirmisin diyorum ve çiğköfteciye kaç dolar ise gönderim yapıyorum, dükkan sahibide anında çekilebilir kısmından btc olarak çekim gerçekleştiriyor.

Her hafta ilk 15 en çok yükleme yapan kişilere yükleme yaptıgı miktarın üzerinden extra %5 komisyon vermektedir.

minimum yatırım 5$ max paket 500$ mevcut ancak ben 610 dolar yaptım kendisi 610 Ths olarak kazım hızı ayarladı otomatik kazanca geçti.

referans konusu çok güzel, paketlere göre referans gelirleri mevcut, min %2 iken max %10 kadar vermekte, verilen ref gelirler 365 gün yani yıla oranla kar marji ile 3 katı ile veriyor. yani %30 gibi bir ref geliri almış oluyoruz aslında.

minimum para çekme 5 $ max yok- rio vs yok - invest içeriği var çekmek istemez yatırım yapmak isterseniz 1$ bile yatırım yapabilirsiniz.

btc çekim ücreti almıyor site sizlere net ödeme gönderiyor dolar olarak.

Ben yaklaşık 4-5 gündür üyeyim günlük kazancım 4,5 $ ortalama 1 günde bir gibi 5 dolar çekim yapıyorum ve anında hesaba geçiş yapıyor gayet hızlı.

Sitenin İletişim Adresleri (Facebook,twitter,whatsapp vs gibi.): https://t.me/tetherminer

Site Açılış Tarihi:16.08.2018

Yatırım Planları:
abxYzQ.png

Roi Süresi Ve Oranı: 4 ay amorti

Var İse Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı: Yok

Ödeme İşlemcileri: Bitcoin

Deposit İşlemcileri:Bitcoin

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti: 5$ maxi limitsiz

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti: 5$ maxi limitsiz

Ödeme Zamanı: İstediğiniz zaman anında

Yatırım Yapılan Miktarım: 610$

Referans Kazançları: %2 ile %10 arası

Ödeme Kanıtı :
q2ndNE.png

Referanslı Kayıt Linki: https://tetherminer.com/?ref=965139

Uyarı Notu: Yatırım Yapanların Sorumluluğu Kendine Aittir. Yatırım ve Hyip Siteleri YÜKSEK DERECEDE RİSK içerir. Yatırımınızı Bunu Dikakate Alarak Üzülmeyeceğiniz Miktarlarda Lütfen Yatırımınızı Yapınız.

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
ödemeler devam ediyor.

Ekli dosyalar

• tetherminercom ödemeleri 13.jpg
    tetherminercom ödemeleri 13.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 291

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
ödemeler devam tam gaz

Ekli dosyalar

• tetherminercom ödemeleri 17.jpg
    tetherminercom ödemeleri 17.jpg
    67.1 KB · Görüntüleme: 281

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
Yatırmımı yükselttim bir hayır duası alırım :) 670 dolar takviye ettim suan günlük 10 çekime geldim hayırlısı olsun inş. Marketlerde birikiyor bir dükkandan ilk alışverişimi yapcam bakalım sizleri bilgilendirir foto atarım

Ekli dosyalar

• tetherminercom ödemeleri 21.jpg
    tetherminercom ödemeleri 21.jpg
    64.4 KB · Görüntüleme: 242

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
ödemeler devam günlük kazanç 10 dolar 65 tl

Ekli dosyalar

• tetherminercom ödemeleri 23.jpg
    tetherminercom ödemeleri 23.jpg
    68.3 KB · Görüntüleme: 288

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
günlük 10 dolar hasılat tamam

Ekli dosyalar

• tetherminercom ödemeleri 24.jpg
    tetherminercom ödemeleri 24.jpg
    67.9 KB · Görüntüleme: 404

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
teşekkürler modum. ozaman bir kanıt daha atayım. teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 24.jpg
    24.jpg
    69.5 KB · Görüntüleme: 283

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
internetden para kazanma kategorisi para kazanma yolları ve nasıl kazanilir gibi bir çok konuyu içine alan paylaşım alanıdır..
Paylaşımlar zaten incelenmekde. İyi forumlar...

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
ödemelere devam amorti ettim gibi anaparamı refler ve bonus üzerinden günlük 10 dolar çekiyorum

Ekli dosyalar

• 05.jpg
    05.jpg
    68.3 KB · Görüntüleme: 326

selcuq18

Meraklı
Tepki
1
arkadaşlar selamlar

biraz sizleri bilgisiz bıraktım kusura bakmayın lütfen.

yaklaşık 65-70 gündür çekiyorum, anaparamı reflerim sayesinde amorti ettim sayılır, market alışverişleri yaptım, çok zevkli ve haycan verici gerçekten.

eşime bir hesap açtım onada 5 bin tl değerinde 835dolar yükleme yaptım, sizleride beklerim.

whatsapp grubumuz, facebook grubumuz vardır isteyenlere mesaj atılabilir, yasak değil ise postada ekleyebilirim.

resimler ile sizleri bilgilendirmek isterim.

21 dolarlık yani yaklaşık 120-150 tl gibi alışveriş yaptım özgürce istediklerimi aldım.

suan 20 yakın market var türkiyeden.

mlGh3F.jpg

Vlj1pF.jpg

Üst Alt