Teknoclouds

Dems

Yeni üye
Tepki
1
Meslek
Webmaster
Arkadaşlar teknoclouds firması güvenilir mi kullanan varmı şikayetvarda birkaç tane şikayeti var ama kullanan varmı?

Celil

💙
Hosting yöneticisi
Admin
developer
Vip Üye
Tepki
1,534
Feedback score
1
Meslek
SEO Uzmanı
TeknoClouds hem iyi hem kötü diyebilirim, domain reg kısmında azure kullanıyorlar. Bazen geç ns güncellemeleri, bazen domain silinmeleri gibi problemler yaşansada genel olarak fiyat performans bir alan adı kaydı firması diyebilirim. Çok çok çok önemli domainlerinizi sağlama almak açısından buradan kaydetmemenizi tavsiye ederim. Bende aktif olarak kullandım bir dönem.

somebach

GOLD ÜYE
Platin Üye
Moderator
Tepki
194
Web
cavatin.com
Feedback score
0
Meslek
Öğrenci
Soruya bak :ROFLMAO: çok içimden geldi random atmak, normalde sevmem ama bu sefer sşlrktekogrgetkoghetgidt

numanenes

Kurumsal Üye
Tepki
16
Web
marleymedya.com
Feedback score
0
Meslek
Sosyal Medya Çalışanı
Bir pişmanlıktır 1milyon aranma hacmine sahip domainim ve yanında jenerik domainlerim gitti alan adlarının toplam değeri min 2k neyse problem değil bir daha regleriz :) Hakkımıda helal etmiyorum onlara

somebach

GOLD ÜYE
Platin Üye
Moderator
Tepki
194
Web
cavatin.com
Feedback score
0
Meslek
Öğrenci
Bir pişmanlıktır 1milyon aranma hacmine sahip domainim ve yanında jenerik domainlerim gitti alan adlarının toplam değeri min 2k neyse problem değil bir daha regleriz :) Hakkımıda helal etmiyorum onlara
Benin de projem gitti hocam, birsürü ortaklığım gitti, güvenilmezlerdir, onca emeğim gitti şimdi GoDaddy'den alamıyorum da domaini çok pahalıya satıyor ☺ hakkım helal değildir onca emeğim uğraşım haram olsun, bir akşam saati bir baktım gitmiş, bir gecede bitirdiler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt