Sunucuları Kuvvetli Bir Hosting arıyorum

E-Ticaret & Alışveriş

10Parmak

Üye
Tepki
2
Herkese selamlar forum ? Sitemin trafiği oldukça fazla. Yüksekçe cpu ve ram tüketiyor. Bu durumu şu an kullandığım hosting kaldıramadı. Paket değişikliği yapsam da fiyatlar çok fazla oluyo. Sordum ettim en iyisi hosting firmasını değiştirmeye karar verdim. Sizin de önerilerinizi bekliyorum konunun altına.

KamilGüldağ

Yeni üye
Tepki
0
Hocam güzel hosting premium hosting paketi vardı. Sanal sunuculara göre daha kuvvetli oluyor bu tarz siteler için sunuyordu bu paketleri hemde fiyatı baya uygun. Linkini bırakayım aşağı istiyorsan bir incele bir kaç webmaster arkadaşım da onlarla çalışıyor memnunlar gayet.

Coder

Kurumsal Üye
Yazılım Uzmanı
Wordpress Uzmanı
Tepki
4
Merhaba sitenizin hiti anlık olarak ne kadar acaba hosting paketlerini limitledikleri için belli bir hitin üzerine istesenizde coğu zaman cıkamazsınız ve vps yada vds e yönelmeniz gerekir

Wipesk Bilişim

Bağımlı
Tepki
1
Yardımcı olmak isteriz.

Ahmed3220

Yeni üye
Tepki
0
Nexo alımları dewam ediyor 95 tl 0531 480 99 73

eirsint

Bağımlı
Tepki
1
Herkese selamlar forum ? Sitemin trafiği oldukça fazla. Yüksekçe cpu ve ram tüketiyor. Bu durumu şu an kullandığım hosting kaldıramadı. Paket değişikliği yapsam da fiyatlar çok fazla oluyo. Sordum ettim en iyisi hosting firmasını değiştirmeye karar verdim. Sizin de önerilerinizi bekliyorum konunun altına.
Arayış devam ediyorsa yardımcı olmak isteriz.

Üst Alt