Sponzy – İçerik Oluşturucularının Proje Scripti İndir

batuhanqq

Meraklı
Katılım
24 Nis 2022
Mesajlar
11
Tepki
0

Sponzy – İçerik Oluşturucularının Proje Scripti İndirSponzy – Support Creators Content Script Download

Sponzy v5.4 scripti, internet üzerinden bağış veya destek toplamak amacıyla kullanılan bir yazılımın sürümüdür. Bu yazılım, kişilerin online platformlar üzerinden bağış alabilmelerine olanak tanır ve çeşitli özellikler sunar.
Sponzy v5.4 scripti, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay entegrasyon seçenekleri ile öne çıkar. Bu script sayesinde kullanıcılar, projelerine destek olmak isteyen kişilere ulaşabilir ve bağış toplama süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. Aynı zamanda, Sponzy’nin raporlama ve analiz araçları sayesinde kullanıcılar, bağışlar hakkında detaylı bilgiler edinebilir ve stratejilerini buna göre şekillendirebilirler.

Sponzy v5.4 scripti, güvenli ödeme sistemleri entegrasyonu ve mobil uyumluluğu gibi özellikleriyle de dikkat çeker. Bu sayede, kullanıcılar istedikleri cihazdan kolayca bağış yapabilir ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirler.

Sponzy – Support Creators Content Script is a platform where content creators, writers, designers, developers, photographers or any other branch can monetize their content by receiving subscriptions from their most loyal followers or just anyone who likes their work. They can create free and premium posts for their subscribers.

Demo

Script İndir
https://www.phpscripttr.com/git/fYiye
Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
 
Üst Alt