Son zamanlarda açılan saçma sapan yeni webmaster forum domain isimleri

CaN

Bağımlı
Tepki
39
Herkese merhaba;
konumuzunda başlığından da anlaşıldığı gibi yeni açılan webmaster forumları hakkında düşünceleriniz neler. 2019, 2020 bi hayli çoğalan yeni ilginç isimlerle webmasterlığa soyunan arkadaşlar var :) google'de webmaster forum, arama sonuçlarında daha önce hiç görmediğim isimlerle karşılaşmakdayım bu isimler arasında webmaster forumu olarak hizmet vermeye çalışan saçma sapan isimlerle dolu bu işinde b**** çıkardılar iyice.
Forum sitesi kurmak kolaydır lakin yürütmek o forumu doldurup aktif bir ortam oluşturmak zordur heleki bu zamanda sosyal medya siteleri varken bu daha zor. Gel gelelim insanlarımız usanmıyor onca paralar veriliyor forum siteleri açılıyor 3, 5 ay sonra kapanıyor burada kızdığım nokta ise görüntü kirliliği, açıyorsan sonuna kadar yürüt veya hiç bulaşma. Benim düşüncem bu sizler ne düşünüyorsunuz:unsure:

Pinkman

Bağımlı
Tepki
20
İnsanlar yapmak istediği şeylerde özgürdür.Kimseye bir zararı yoksa deneyebilir,üzerinde çalışabilir.Kimseyide ilgilendirmez.Velhasıl size bir zararı varsa böyle yakarış halinde olabilirsiniz.Ama konuştuklarınız şeyler gerçekten saçma,yaşlarınıza veriyorum.Şimdi diyeceksiniz ki senin wm forumun var ondan konuşuyorsun.Hayır kesinlikle yok.Sizde bu işi yapıyorsunuz ve bu işi yapan yeni arkadaşlarınıza,dostlarınıza saygılı davranmayı öğrenmelisiniz.Kaç senelik R10 forumu var bir kere olsun size laf edildimi? Edilse de yönetcileri bunamüsade etmez.Lütfen çocukça işlerden vazgeçin.

Pinkman

Bağımlı
Tepki
20
Biz kimseye wm forumu açmayın demiyoruz,konuda bahsi geçen olay şu saçma domainler, lisanssız yazılım ve ilgisiz forumlar yüzünden etraf çöplüğe dönüyor. 1-2 ay açıp tutup hemen kapatıyorlar. Bizim istediğimiz bize böyle güçlü bir rakip çıksın eğlenelim biraz. :)

Zaten illegal yazılımla yola çıkan insanlar baştan kaybetmiştir.Benim söylediğim şeyler konuyu açan arkadaşı ilgilendirir üslubu yanlış.

CaN

Bağımlı
Tepki
39
İnsanlar yapmak istediği şeylerde özgürdür.Kimseye bir zararı yoksa deneyebilir,üzerinde çalışabilir.Kimseyide ilgilendirmez.Velhasıl size bir zararı varsa böyle yakarış halinde olabilirsiniz.Ama konuştuklarınız şeyler gerçekten saçma,yaşlarınıza veriyorum.Şimdi diyeceksiniz ki senin wm forumun var ondan konuşuyorsun.Hayır kesinlikle yok.Sizde bu işi yapıyorsunuz ve bu işi yapan yeni arkadaşlarınıza,dostlarınıza saygılı davranmayı öğrenmelisiniz.Kaç senelik R10 forumu var bir kere olsun size laf edildimi? Edilse de yönetcileri bunamüsade etmez.Lütfen çocukça işlerden vazgeçin.
Sevgili arkadaşım değerli yorumunuz için teşekkürler lakin küçümsemenizi anlamış değilim. Konuyu iyi okuyunuz lütfen ben burada hakkıyla işini yapanı kötülemiyorum yapılan herşeye saygı duyuyorum zaten. Kızdığım nokta ise görüntü kirliliği yapanlara başka bişey degil okadar webmaster arkaşlarımız paralar ödeyip bizlere birşeyler yapmaya çalışıyor kendince kurnaz kişiler Null sistemlerle çakma ve taklit domainler ile piyasaya girmeye kalkıyor girmeyi bırak başaramıyor oda sonuçlarda kötü bir iz bırakıyor ben buna kızarım işte.

Üst Alt