Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
  • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz.
  • Kendi sosyal grubunu oluşturabilir, çevre edinebilirsin. Etkinlikler, kaynaklar düzenleyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
  • Ürün & hizmet satışı yapabilir ve satılık, alınık, ücretsiz ilanlar verebilirsin.
  • Diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
  • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
  • Selam Ben Tutku :)

Tutku

Yeni üye
    Tepki
    4
    Meslek
    Server Administration
    selam ben tutku
    webmaster forumlarında gezinirken eski dostum @Celil 'i görünce hemen kaydolayım dedim ;)
    2 yıldır yurt dışı konumlu hosting firmalarına server administration hizmeti veriyorum
    win sistemlere nazaran unix sistemleriyle uğraşmamın yanı sıra cpanel ve cwp'ye hakimim
    l7, l3 vb. katmanlı saldırı testleride yapıyoruz sunuculara
    bu şekilde kendimden bahsetmiş olayım...

Celil

Admin
    Onaylı Üye
    Tepki
    1,267
    Meslek
    SEO Uzmanı
    Aramıza hoş geldin kankam uzun zamandır görüşmüyorduk. Tutku gerçekten alanında görebileceğiniz nadir insanlardandır. Zamanında öğrencisiydim kendisinin...
    İyi forumlar dilerim ayrıca paylaşımlarınıda bekleriz ona göre

Tutku

Yeni üye
    Tepki
    4
    Meslek
    Server Administration
    Aramıza hoş geldin kankam uzun zamandır görüşmüyorduk. Tutku gerçekten alanında görebileceğiniz nadir insanlardandır. Zamanında öğrencisiydim kendisinin...
    İyi forumlar dilerim ayrıca paylaşımlarınıda bekleriz ona göre
    hoş buldum paylaşımlar çok yakında sinemalarda diyelim

instagram takipçi satın al smm panel instagram takipçi satın alma fenerbahçe haberleri instagram türk takipçi paketleri
    Üst Alt