Salt Nakliyat - Evde Eve Nakliyat

maltepeliyiz

Yeni üye
Katılım
7 May 2018
Mesajlar
4
Tepki
0
Salt nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerde Maltepe evden eve nakliyat ve Maltepe ev eşyası taşıma işleminde eşyalarınızın taşınması esnasında korunaklı eşyanıza uygun paketleme ürünleri kullanılıp hasar görmesini engellemek ile sorunsuz teslimata odaklanıp ev eşyalarınız hasarsız taşımaktayız.

Maltepe nakliyeci ve Maltepe parça eşya taşıma için küçük araçlarımız ile dilediğiniz eşyaların bir kısmını ve komple ev eşyasını istediğiniz adres ve adreslere teslimi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçe bilirsiniz https://www.saltnakliyat.com.tr/iletisim sayfamızdan ileri tarihli taşınmalar için formumuzdan detayları yazıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul şirketi olarak çevre illere ve ege bölgesi, trakya bölgesi yazlık eşyalarınızı parça eşya taşıma hizmetimizi talep edebilirsiniz. konusunda uzman ekibimiz a noktasından b noktasına kadar olan süreçte size yardımcı unsurları sunarak zor gördüğünüz işlemlerde size kolaylık sağlamaktayız.

Araçlarımız ve personellerimiz sürekli gelişmiş araçlar ve eğitimli paketleme ve kullanılan envanterler ile sürekli kendimizi yeniliyor sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayıp işlerimizin çoğunluğunu referans kazanarak gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz önce insan sonrasında kazanç sağlamak en temel prensip imiz olmuştur.
 
Üst Alt