reddit bataklık mı ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Bir İstanbul öğleninden selamlar arkadaşlar, yolda yürürken bu yazıyı yazmaktayım, bence belediyenin "yolda yürürken WF kullanmayınız" diye tabelalar asması gerek ?.

Konumuza gelelim, dün açtığım konuya az önce @problemli hocam mesaj yazmış, onun mesajını görünce bir konu açayım, biraz bahsedeyim dedim.

Reddit denen platform hem popüler hem değil, hem kaliteli hem değil, hem başarılı hem değil. Reddit sanki her ne kadar böyle hisseleri Nasdaq'a girecek şirket havası elde etmek istese de giremiyor, olmuyor. Böyle, kurumsal bir hava verilmek istense de verilemiyor oraya. İçerisi çok serbest, özgür ve bir o kadar aykırı bir mekân. Wall Street'e kafa tutan, yazılım dibini vuran, nsfw contentin ilginç seviyelerde olduğu bir yer.

Kitlesi çoğunlukla Z kuşağından oluşuyor ama içeride yatırımcılara kadar ulaşabileceğiniz alanlar var. Bu alanlara "subreddit" diyorlar. Aslında reddite, birçok forumdan oluşan bir SaaS forum servisi de denebilir. İnsanların kendi forumlarını kurmalarına izin veriyor.

Ben böyle özetledim ama bana göre bir yer değil, orası belli.

problemli

Eski üye
Tepki
32
bence çok uğraştım kullanmak için ama bana göre de bi yer değil :) o nedenle girmeyi de düşünmüyorum

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
bence çok uğraştım kullanmak için ama bana göre de bi yer değil :) o nedenle girmeyi de düşünmüyorum
Evet ben de öyle, normalde girdiğim siteyi anında anlarım ama burası çok eneteresan. Belki kitlenin de etkisi vardır. Bu arada size ilginç bir haberim var

problemli

Eski üye
Tepki
32
Evet ben de öyle, normalde girdiğim siteyi anında anlarım ama burası çok eneteresan. Belki kitlenin de etkisi vardır. Bu arada size ilginç bir haberim var
meraklandım haberim var diyince :)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
meraklandım haberim var diyince :)
Sizin sitenizde sizin kullanıcı adını ve aynı zamanda marka adınızı ben aldım: https://www.problemli.com/user/problemli

problemli

Eski üye
Tepki
32
Sizin sitenizde sizin kullanıcı adını ve aynı zamanda marka adınızı ben aldım: https://www.problemli.com/user/problemli
hayırlı olsun yabancıya gitmesin sorun değil :)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Teşekkürler hocam, kullanırım ara-sıra, ileride site değerlenince lazım olur bu kullanıcı adı, istediğiniz vakit veririm ?

problemli

Eski üye
Tepki
32
Teşekkürler hocam, kullanırım ara-sıra, ileride site değerlenince lazım olur bu kullanıcı adı, istediğiniz vakit veririm
teşekkürler inşallah değerlenir bakalım ufaktan ufaktan uğraşıyoruz :) :)

takipciamca

Takipciamca.com Smm panel
Tepki
27
Aslında REddit Tüm topluluklarım kapatıyor reklam yaptırmıyor ancak googlede yazdıgm şeye göre ilk sayfalara çıkartıyor o güzel :

Üst Alt