R10.net Adminleri hakkında şikayette bulunmak yasak

BgMuhendis

Meraklı
Tepki
4
Banlanıyorum sebebi ise R10 Adminleri hakkında şikayette bulunmak yasakmış buyrun bknz :

02/05/2020 Tarihinde Banlandı

Yönetim hakkında şikayet konusu açmak yasaktır | https://www.r10.net/cozumlenmis-sik...-ve-konu-moderatoru-respawn-sikayetciyim.html
Banın Açılacağı Tarih: 09/05/2020

R10 Adminleri hakkında şikayette bulunmak yasak ! peki ya bu işin mantığı nedir ? amaçlanan nedir ? bu kural ne için var neye ve kime hizmet ediyor ?

yani bir örnek uydurayım şimdi şunun gibi : yıllarca farklı forumlarda farklı isimler altında tonlarca kişiyi dolandır daha sonra gerçek kimliğinle R10'da belli bir kategoriye Admin ol ondan sonra bak keyfine oh ne güzel ala.

yönetimden şikayetçi olamama mantığına kısaca R10 mantığı diye tanımlayalım öyleyse
R10 mantığına göre ;
Şu an şöyle bir düşünün yönetildiğiniz devlet'in her hangi bir kurumunda herhangi bir rütbede olan yöneticilerinden çalışanlarından şikayetçi olamamak gibi bir şey !

Acaba bu adminlerin şikayet edilmeme hakları şeyden sebep olabilir mi ? çoğunun tonlarca ticaret puanları var ve 1 adet bile olumsuz ticaret puanları yok . Çok adaletli ve sorunsuz ticaret yapabilme yetenekleri olduklarından dolayı mı ? bu bir yetenektir çünkü 200 + olumlu ticareti olan kişilerin bile ufak tefekte olsa 1-2 olumsuz traideri vardır. Eğer bundan dolayı ise şikayetçi olmanın yasak olması eyvallah.

Yöneticiler ile arkadaşlıkları bağı olan kişiler her türlü işlerini kolaylıkla çözdürebilirken , aylardır yöneticilere attığım mesajların hiç birisi ciddiye alınıp cevap dahi vermiyorlar. (şimdi birileri çıkar der ki mesajlar kayda değer bulunmuyordur evet çok zekisin ! burada ki yöneticilik ahkam kesmek veya buraları parsellemek değil forum üyelerine yardımcı olmak için varlar . Doğru yanlış eksik fazla değil konu cevap verilecek kardeşim) bak bakalım bu forumda hiç bir admin sizi cevapsız bırakıyor mu ? HAYIR

R10.net
hakkında ki düşüncelerinizi paylaşır mısınız lütfen ?

NOT ÖNEMLİ : konunun aynısını R10.net üzerinden açtım bakınız :

yaklaşık bir kaç dakika sonra ne oldu dersiniz bakınız :

Çözüldü
Merhaba öncelikle r10.net dahil tüm webmaster forumların belli başlı bir kuralları! vardır bu kurallar çercevesinde Adminler,Moderatörler de şikayet edilebilir lakin bununda bir usulu bir adabı vardır direk olarak şikayet konusu açıldığında silinir. Yetkili moderatör veya bir admine özel mesaj yoluyla şikayetinizi dile getirirsiniz baktınız olumlu sonuç alamadınız direk olarak site yetkilisiyle iletişime geçersiniz. Sanırsam siz direk şikayet konusu açtınız bu sebeple ceza aldınız. :(
Bu tür konularda şikayet konusu açmak yerine iletişim kanallarını kullanmanız daha uygun olucaktır iyi forumlar.

Mihawk

Yeni üye
Tepki
-1
hahahaha

ilkaybaki

Bağımlı
Tepki
2
Ben r10'u merak ediyordum kayıt olmak istiyordum, gerçek yüzünü gördüm. Aynen her konuya cevap vermeleri gerekiyor.

Mihawk

Yeni üye
Tepki
-1
ben r10 a degıl sana güldüm :D iyi olmuş

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Merhaba öncelikle r10.net dahil tüm webmaster forumların belli başlı bir kuralları! vardır bu kurallar çercevesinde Adminler,Moderatörler de şikayet edilebilir lakin bununda bir usulu bir adabı vardır direk olarak şikayet konusu açıldığında silinir. Yetkili moderatör veya bir admine özel mesaj yoluyla şikayetinizi dile getirirsiniz baktınız olumlu sonuç alamadınız direk olarak site yetkilisiyle iletişime geçersiniz. Sanırsam siz direk şikayet konusu açtınız bu sebeple ceza aldınız. :(
Bu tür konularda şikayet konusu açmak yerine iletişim kanallarını kullanmanız daha uygun olucaktır iyi forumlar.

Çözüldü

BgMuhendis

Meraklı
Tepki
4

yani gerçekten iletişim kanallarını kullanmadan konu açtığımı mı düşündünüz :D

bahrikement

Meraklı
Tepki
3
Twitterdan https://twitter.com/coskuncetinn?lang=tr ile iletişime geçebilirsin.

haber58

Banlı Üye
Tepki
25
R10'un sahibine bişey demiyorum ve yetkin kişi olduğunu düşünüyorum. Bu sitede görevli olan kişilerin yaptıkları haltlardan R10 un sahibinin haberdar olmadığını düşünüyorum. Keyfi ve bilgisizce banlamalar ve kullandıkları kelimelere bakılırsa cahil cuvara tiplemeler güzelim siteyi farklı yansıtıyor.
Azerbeycan'ın toprak bütünlüğüne kasdeden Ermenistanı ve ermenilerin tavrını kınadığımı bu forum sitesine yazdım ve ban yedim. Banlayan moderatör ban gerekçesinde aynen şöyle yazmış "ırkçılık yasaktır" Büyük bir forum sitesinde böyle ırk'ı, milleti, vatandaş'ı, halk'ı ayırt edemeyen kişiler nasıl görev alır yada bu kişilere nasıl görev verilir anlamıyorum. Doğruyu söyleyenler neden dışlanır ki ? Ermenilerin hoyratça çoluk çocuk demeden sivillere saldırması vahşice öldürülmesi ve bunu karşısında benim adı üstünde ermeni ne olacak dememi ırkçılık saymışlar ... Mazlumun va kardeşlik hukukunun adı ırkçılık ise ben tescilli bir ırkçıyım dostlar ...

Üst Alt