Pc'den Sadece 5 dakikada 68tl Kazanmak İçin Okuyun

mrbellab

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba basit görevleri yaparak, oyun oynayarak ve referans kodunuz ile pc'den bluestakcs ile nasıl hesap başına kayıt başına 5 dolar değerinde Legion Network coin yani LGX kazanıyorsunuz coinmarketcap'te bulabilirsiniz coini, görevlerle birlikteyse 20 dolardan fazla nasıl kazanırsınız anlatacağım.
Referanslı link (Eğer referanssız kayıt olursanız (Referanssız Link) 5 dolar değil, 0 dolar ile başlarsınız, hem size 5 dolar geliyor hem de bana 5 geliyor) Register'a tıklayıp kayıt oluyoruz. Referans kodu bölümüne qf7xGp5D6Tt4 referansımı yazarak kayıt olabilirsiniz. Kazandığınız miktarı görmek için sol üstte profil resmi ikonunuz var oraya tıklayarak Claim Rewards'a giriyorsunuz, mevcut kazancınızı Claim'e basarak alabilirsiniz ancak 1 Mart'a kadar beklemeniz gerekiyor. Arkadaşlar parayı verip vermeyeceği kesin değil evet ama denemeye bence değer. Ayrıca coinmarketcap'te Airdrop başlatıyorlar birkaç güne katılmanızı tavsiye ederim. 1 Martta Parayı çekebilir hale gelince isterseniz coin cüzdanınıza alıp bekletebilir isterseniz nakite çevirip kartınıza aktarabilirsiniz.

Hesabımızı açtık şimdi referans paylaşmaya hazırız aşağıdaki basit adımları uygulayarak sadece hesap açma ile 5 dolar kazanabilirsiniz üstelik görevleride yaparsanız hesap başına 20 dolardan fazla kazanırsınız. Sosyal medyada, youtube'da referansınızı yayarsanız kazancınız sizin için çok daha yüksek olur.
1- Anasayfadaki Refer to Earn bölümüne girip slash / işaretinin sağında kalan kodu bir kenara kopyalayın.
2- Bluestacks Çoklu örnek yöneticisi ile yeni bir bluestacks oturumu açıyoruz. Açtıktan sonra isterseniz üç nokta-ayarlar-cihaz ayarları bölümünden farklı cihaz profili seçebilirsiniz yapmasanızda olur.
3- Modeminizin arayüzüne girip yeniden başlat diyoruz veya modemi fişten çekiyoruz bir süre tekrar geri takıyoruz. İnternetten İp adresi gösteren bir siteye girip ip adresinin değiştiğinden emin olduktan sonra yeni açtığımız bluestakcs oturumundan google playstore'a girip yeni hesap oluşturuyoruz.
4- Lejyon Ağı uygulamasını indiriyoruz, kayıt ol diyoruz, qf7xGp5D6Tt4 referans kodunuzu giriyorsunuz, e-mailinizi giriyorsunuz onay kodunu yazıyorsunuz ve bu kadar, profilinize baktığınızda 5 dolar kazanıyorsunuz açtığınız hesapta ve ayrıca ana hesabınıza da 5 dolar geliyor.

Bu şekilde yeni oturumlar açarak ve her oturum için ip adresini modem arayüzünden değiştirerek hesap başı 5 dolar kasabilirsiniz. Ben şimdiye kadar sadece hesap açtım henüz görev yapmadım 35 dolar oldu. Birlikte yapalım bakalım ne kadar kazanacağız birlikte görelim. İp değiştiği için ban yemek pek mümkün gözükmüyor. Aynı ip ile de hesap açılıyor denedim ama çok açmayın o şekilde. İyi kazançlar.

Uygulamayı indirmek için linke tıklayabilirsiniz. Referanslı Link

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022.02.04_13.02.47.355.png
    Screenshot_2022.02.04_13.02.47.355.png
    38.3 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleme:
Üst Alt