N kolay referansım ile üye ol 100 TL veriyorum.

ultraslan41

Meraklı
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar; benim referansım ile üye olan kişilere ertesi gün 100 TL ödüyorum.ertesi gün ödemenin sebebi referansım ile üye olan kişinin ödemesi ertesi gün hesabıma geçiyor ve anında paylaşacağınız ibana ödeme yapıyorum.
Not: Üye olan kişiler 24-55 yaş aralığında olması gerekiyor bilginize.
İletişim numaram:05550239584

Sen de hemen N Kolay’ı indir ve müşteri ol, tüm bankacılık işlemlerini ücretsiz ve kolay gerçekleştir. https://nkolay.page.link/1BDh “Arkadaşını Davet Et” menüsünden bana özel U8FLN1PU davet kodunu girebilirsin.

Arkadaşların
N Kolaylı
Oluyor, Şans Yüzüne Gülüyor!
Çevrendekilere N Kolay'ın avantajlarını anlat, onlar N Kolaylı olsun, sen de 2.000 TL'ye varan ödül kazan!Kampanyanya katılım koşulları
  • Arkadaşını Davet Et kampanyasında 200 TL kazanma fırsatı 20 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir. 21 Şubat 2023 itibarıyla davet ettiğin her arkadaşın için kampanya hak edişin 100 TL olacaktır.
  • N Kolay mobilde N Kolay Menü’de yer alan Arkadaşını Davet Et adımından kodunu görebilirsin.
  • Davet kodunu paylaştığın arkadaşına görüntülü görüşme ya da kurye ile kimlik tespit sürecini tamamlayarak hesap açılış sonrasında 30 gün içerisinde gönderdiğin kodu aynı menüden girmesi gerektiğini söylemeyi unutma!
  • Kazancın, arkadaşın kodu girdikten sonraki gün sanal kartına yüklenecek. Henüz bir sanal kartın yoksa N Kolay mobilde “Kartlar” menüsünden oluşturabilirsin. Kazanılan ödülün yüklenebilmesi için sanal kartını oluşturman gerekmektedir.
  • Kazandıracağın her arkadasın için 200 TL, toplamda en fazla 10 kişiyle paylaşarak en fazla 2.000 TL kazanabilirsin. Kampanya ödülü sadece arkadaşını davet eden kişinin sanal kartına yüklenecektir.
  • Davet ettiğin arkadaşının 24 yaşından küçük, 55 yaşından büyük olmamalıdır.
  • Ödül kazanabilmen için davet ettiğin arkadaşının müşteri olma tarihi, davet kodunu oluşturduğun tarihten sonra olmalıdır. (Kampanya başlangıç tarihi 21 Temmuz 2022'dir. Bu tarihten önce davet edilen arkadaşların için ödül kazanılmayacaktır.)
  • Davet kodunu paylaştığın arkadaşın halihazırda Aktif Bank müşterisi olmamalıdır.
  • N Kolay bir Aktif Bank markası olup, Aktif Bank’ın kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Davet ettiğin arkadaşın, hesabını 1 yıl içerisinde kapatırsa sanal kartına yatırılan ödül tutarı geri alınacaktır. Sanal kartında yeterli tutar olmaması durumunda, sanal kartına bakiye yüklediğinde tutar otomatik olarak çekilecektir.

Üst Alt