Merak konusu

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir: Administrative, Kayıtlı Kullanıcı, Moderatör

Vezirihracat

Eski üye
Tepki
37
Bence bu soruların yanıtını gerçekten bilen kimse yanıt vermez.

Anca binde bir daha önce yapmıştır da cezayı zaten yemiştir, bırakmıştır belki öyle belki yanıt verir. İşin içerisindeki bir kişi yanıt vermez / veremez.
En azından aktarılanlara ben inanmam, sonuçta amaçlarının ne olduğu belli.

Gelip'te insanları şöyle tokatlıyorduk böyle tokatlıyorduk diye anlatacaklarını sanmıyorum :D

O tarz siteleri yönetenlerin bir çoğu farklı meslek kültüründen gelmektedir. ( Binde bir istisnalar var ise kusura bakmasın. )
Fakat %95'inde konu farklıdır.

İlla araştırma yapacak isen E-Ticaret sitelerini ya da farklı sektörleri araştırmanız daha faydalı olacaktır.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
"bilmem" diyen insandan korkacaksın şu zamanda, sende vardır bir şeyler :/:/://:/
Bence bu soruların yanıtını gerçekten bilen kimse yanıt vermez.

Anca binde bir daha önce yapmıştır da cezayı zaten yemiştir, bırakmıştır belki öyle belki yanıt verir. İşin içerisindeki bir kişi yanıt vermez / veremez.
En azından aktarılanlara ben inanmam, sonuçta amaçlarının ne olduğu belli.

Gelip'te insanları şöyle tokatlıyorduk böyle tokatlıyorduk diye anlatacaklarını sanmıyorum :D

O tarz siteleri yönetenlerin bir çoğu farklı meslek kültüründen gelmektedir. ( Binde bir istisnalar var ise kusura bakmasın. )
Fakat %95'inde konu farklıdır.

İlla araştırma yapacak isen E-Ticaret sitelerini ya da farklı sektörleri araştırmanız daha faydalı olacaktır.
Haklısınız evet, muhtemelen cevaplamazlar, zaten baya eski forumlarda birkaç kişi çok derine inmeden yanıtlamış vs. şu an yok, korkarlar :D . E-ticaret vs. tamam amam ilk olarak bunu seçmişrim ki kolay kolay ulaşılmayan bilgiler insanları çeker diye ama ben bilgiyi çekemiyorum, en iyisi kendim bu işin içie gireyim sonra tekrar buraya dönersem anlatırım :ROFLMAO:.

Vezirihracat

Eski üye
Tepki
37
"bilmem" diyen insandan korkacaksın şu zamanda, sende vardır bir şeyler :/:/://:/

Haklısınız evet, muhtemelen cevaplamazlar, zaten baya eski forumlarda birkaç kişi çok derine inmeden yanıtlamış vs. şu an yok, korkarlar :D . E-ticaret vs. tamam amam ilk olarak bunu seçmişrim ki kolay kolay ulaşılmayan bilgiler insanları çeker diye ama ben bilgiyi çekemiyorum, en iyisi kendim bu işin içie gireyim sonra tekrar buraya dönersem anlatırım :ROFLMAO:.
Aslında sana E-Ticaret hakkında güzel bir konu verebilirim. Dropshipping diye bir saçmalığın dünya üzerinde sadece sektörün övülmesi için firmalar tarafından gizli reklam bütçesi 12 milyar dolar olan nadir bir iş dalıdır. Herkesin abi adam çok para kazanmış diye övdüğü ama real dünyaya geldiğimizde kimsenin uzun süreli para kazanamadığı bir sistemdir. Ama insanlar salya akıtarak aaa diye saldırdığı bir sistemdir. Ama asıl gerçek ise insanların gerçek E-Ticaret algısından uzaklaşması ve tek el adı altında geçen pazaryerlerine bağımlı olması için kurulmuş bir düzendir. Daha derin konuları da mevcut mesela en büyük Pazaryerinden en büyüklerinden birinin E-Ticaret ile para kazanılamaz tek yol pazaryeri şeklinde överek çok izlenen bir kanal ile bağlantısı olmasına rağmen bunu gizlemeye çok büyük emek vermektedir. Bence bunları da inceleyebilirsin. Zamanım olsa bu konuda çok fazla içerik yazabilirim ama bunu yazacak zamanım olmadığı için yazamıyorum :D

Üst Alt