Mâlum sitenin nefretini kazandım ✌

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Mâlum ezik forumun nefretini nasıl kazandım ? ✌

Önce Elon Musk'la ilgili bir konu açtım, biraz küstahça konuşmuş olabilirim ama popülere girmem gerekiyordu, hakaretler falan geldi tabii, hepsinin içinden geçtim, kimisine hiç cevap vermedim, umursamaz oluşumu anlamış olacaklar ki bir süre sonra odak noktası benim yerime birbirlerine döndü, içeride güzel bir tartışma çıktı, çok güzeldi. Konu epey popülerde kaldı.

Sonra hafif ılımlı tarzda bir konu açtım, yine mesajlar yağdı, konu popülere girdi.

O konu popülerden çıkınca okulda nöbetçi olduğum zamanlarda bir elimde simit yeyip, telefondan Ozuna dinlerken okulun bekçi kulübesinde bir konu daha açtım ve biraz egoist konuştum ama onlar da biliyorlar, heheh yine hakaret etmek isteyenler geldi, yine takmadım hiçbirini. Gerçekten onların o gereksiz çaba ve çırpınışlarını izlemek güzeldi.

Onları kendilerini kanıtlamak isterken, ezmeye çalışırken, hakaret etme teknikleri üretirken izlemek çok eğlenceliydi... Bazen çok uslu gibi davranıyorum bazen dirty boy oluyorum. Orada daha güzel eğleneceğim, fena eğleneceğim.

Ben kafa buluyorum, bunlarsa uğraş veriyorlar, zaman harcıyorlar, birkaçının açığını bulup report ettim.

O ortamdan bir şey olmaz ✌. Aslında bu konu daha eğlenceli olabilirdi ama birkaç detayı veremedim maalesef.

Daha çok insan deneyi konum gelsin istiyorsanız konuyu beğenmeyi ve hesabımı takip etmeyi unutmayın WF ?.

edit: sevgili günlük, bugün malum platformu fena karıştırdım, aynı gün içerisinde 3 konum da popülere girdi ve konuda bana sallamak isteyen ezikleri izlemek hayret vericiydi, Rauw Alejandro'nun "Baila Conmigo" şarkısını dinlerken konuya gelen nefret dolu mesajları okudum, orada nefret tohumları zaten ekili, yakında birbirlerini yiyecek ezik bunaklar. Neden oradaydım diye merak eden varsa, hesabım silindiği için gram üzgün değilim, orada 3-5 hesap sattığı için siteye tapan insanlardan biri olacak kadar düşmedim, ticaretim de yoktu, bana hiçbir zararı olmadı. Bana laf etmeye çalışan herifler hayatlarının 15 yılını b0ktan bir forumda geçirmiş olduklarıın ve hala aynı yerde olduklarının farkında değiller... Siz kendi nefretinizde boğuluyorsunuz, birbirinizi kıskanıyorsunuz ve her gün yüzüne güldüğünüz insanların arkasından kinleniyorsunuz. Biyolojik atık olarak görüyorum sizi.

Sizler, ağır takılan hafif insanlarsınız ✌️.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Bunlar ayrı bir seviyede ezik, bir üye var sitede, adam sürekli güzel Türkçesini kullanıyor ve eleştirileri umursamıyor, adam böyle yaptıkça onlar adamı eleştirerek, daha çok prim veriyorlar. Hepsini kullanıyor, süper zekâ, tebrik ediyorum, adam siteyi ve kitleyi çözmüş.

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Forumdaki üyeler sebebi ile forumu kötülemeniz çok yanlış elbette hepsi rakibimiz ancak, dünya webmaster forum sıralamasında 3. sırada yani burda ezik demeniz çok yanlış.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Forumdaki üyeler sebebi ile forumu kötülemeniz çok yanlış elbette hepsi rakibimiz ancak, R10 dünya webmaster forum sıralamasında 3. sırada yani burda ezik demeniz çok yanlış.
1. Ben hepsine demiyorum.
2. Forum ismi vermedim
3. Forumu kötülemedim, kendi gördüğümü söyledim ve isim verilmediğinde bu kötülemek olmaz.
4. Belirli kişiler nedeniyle bunları söylüyorum.
5. Bunları söylememin sebebi bize rakip olmaları değil, burada değilken de orayla ilgili problemlerim vardı.

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Forum ismi verilmemiş, forumu kötülememiş sadece insanlarını eleştirmiş. Ancak malum siteyi çok seviyorsunuz sanırım. Sırf bu forumun sahibiyim diye beni banlayan, sitemizin adını sitesinde engelleyen, zamanında sitemize güçlü ddos saldırıları yapan kişilerde aynı kişilerdi ancak sesimizi çıkarmadık. Rakibimiz diye saçma hareketlere girişmedik. Biz adil bir oyun oynarken onlar etik olmayan davranışlar sergiledi. :)
WF yide seviyorum r10 u da seviyorum. ikisinide seviyorum ihtiyacım olduğunda yardımları dokunuyor bana. siz sevmiyorsunuz diye bende sevmemek zorunda değilim hocam.

ÇakanAdam

Banlı Üye
Tepki
0
Puhahshshsh şutlandın mı Lann ammcık takkesi? ???? celilide de şutlamışlardı oradan, siz kim r10 kim oğlum. Siz burada kumdan kale yapmaya devam edin AMK ergenleri sizi ????? sieee

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Puhahshshsh şutlandın mı Lann ammcık takkesi? ???? celilide de şutlamışlardı oradan, siz kim r10 kim oğlum. Siz burada kumdan kale yapmaya devam edin AMK ergenleri sizi ????? sieee
Her kimsin bilmiyorum konuyla alakam da yok fakat, ergen demişsin? sen büyüdün de ADAM mı oldun? sitemize gelip ipini koparmış kuduz köpek gibi saldırmana da müsade etmem. Bak ismini bile vermediğim, yerde sen havlamaya devam et;)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Konuyu güncelledim, bu bana zevk veriyor ✌️ .

Üst Alt