Mâlum forumun ölücüleri

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Arama motoru fan forumu var, bilirsiniz.

Ortam çok enteresan ya. Çoğusu kimseye tahammülü olmayan, hoş davranmasını bilmeyen, soğukkanlı ve ters kişilerden üyesi olan bu forumdan daha önce bahsetmiştim.

Şimdi bir şey daha aklıma geldi de bahsedeyim dedim.

Bu mâlum dandik forumda bazıları var ki yeni gelen kişileri aşağılıyor, 9 yıllık bunak üyelerin yeni kaydolmuş kişileri eziklediğine birçok konuda denk gelebilirsiniz.

Karşımdaki ne biliyor, sektörde ne kadar zamandır var vs. diye düşünmeden, sanki kişilerin kariyeri o foruma kaydolduğunda başlıyormuş gibi insanları eziyorlar, kendilerini yukarıda görüyorlar. Bu şekilde yeni nesil kişileri de soğutuyorlar. Ben yaşamadım çünkü ortam çok soğuk ve takıldığım bir platform değil ama araştırma vs. için girdiğim konularda bu duruma epey rastladım ?.

Sizin fikirleriniz nedir ?

problemli

Eski üye
Tepki
32
Ya ben o kadar gıcık alıyorum ki o forumdan kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar bunu yapan yine kullanıcılar bi yerleri kalkmış bende WF en güzeli ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ya ben o kadar gıcık alıyorum ki o forumdan kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar bunu yapan yine kullanıcılar bi yerleri kalkmış bende WF en güzeli ?
Aynen hocam, ego dolu etraf orada.

Teşekkür ederiz ?.

Üst Alt