Kurrrrrumsallık

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Birden fazla 'r' var ve ben bilerek yazdım.

Şimdi bir hosting firması düşünün, en son Doğu Türkistan'la ilgili olarak Çin ve İsrail'le yaşanan gerilimle ilgili olarak Çin ve İsrail ülkelerine hizmeti durduruyor ?, ayrıca mevcut 15'ten fazla bu ülkelerden olan müşterilerinin de hizmetlerini sorgusuz sualsiz sonlandırıyor ?.

Milliyetçilik desen var ?.

İşin daha da tuhafı, firmanın sitesini yabancı tarzda tasarlamışlar, firma ismi de yabancı ve üstüne üstlük fiyatlar dolarla ?.

Bir detay daha var, bu firma Yeni Zelanda tarafından finanse ediliyor ?.

Sizce bu ne kadar doğru ? Resmen ırkçılık. İsrail yada Çin'le hiçbir bağlantım yok, sadece konudan bahsediyorum. Bu ülkelerin yanlış olduğunu düşündüğünüz faaliyetlerine destek olan siteler barındırıyorlarsa, tamam hizmetlerine son verin, kapatın ama duran insanlara zarar verince kendiniz kaybedersiniz, vizyondan olursunuz.

Bizim milletimizde var bu, ABD'ye zarar vermek için kendi cebindeki iPhone'u kıranlar vs. çok gülüyorum.

Öyleyse Google kurucusu da Yahudi, o da bu olaylarda herkesin hesabını bloke etsin, hadi bakalım.

Değerli okuyucular, lütfen kimsenin "milliyetçi" duygularını sömürmeyin, artık alıştık bunlara, yemiyoruz.

Kurrrrrrumsal firma ile ilgili bir konum da işte böyleydi.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
puhahah hangi firma ya bu?
hosting paneli cpanel yazılımı yabancı
siteni korumak için cloudflare kullanıyorsa yine yabancı
sunucuları sanallaştırmak için esxi kullanıyordur yine yabancı
sunucu sanallaştırma otomasyonu autovm yine yabancı
müşteri panelinde whmcs kullanıyordur yine yabancı iken ;