İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezi İstanbul

Tezer

Yeni üye
Tepki
0
Kare Akademi İş Güvenliği Eğitim Merkezi Olarak İstanbul Ataşehir'de Hizmet vermekteyiz. Eğitim merkezimiz 2018 yılında açılmış olmasına rağmen bünyesinde yıllardır çalışan tecrübeli iş güvenliği uzmanları barındırmaktadır.
Kare Akademi tarafından verilen iş güvenliği kursları;
Olarak değişmektedir.
Bundan dolayı her bir İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi için farklı şartlar vardır.
Haliyle iş güvenliği uzmanlığı belgesini, durumlarına göre bazı kişiler doğrudan alabilirken, diğer bazı adaylar ise İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yapılan sınavlarda başarılı olmaları halinde belge alabilecekler.
Aynı şekilde yukarıda açıkladığımız gibi diğer bazı kişiler ise önce iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılacaklar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra girdikleri sınavda başarılı olmaları halinde iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabileceklerdir.
Bu kişiler üç ayrı kategoriye ayrılarak aşağıda belirtilmiştir;
Arzu ederseniz yukarıda paylaştığımız linkerdeki sayfalardan veya aşağıdaki telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bizi arayarak 0216 606 20 00 başvuru şartları ve fiyatları hakkında daha hızlı ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üst Alt