İnternetten para kazanma vaadi degil! %100 gerçek (ödeme kanıtlı)

freedom07

Meraklı
Tepki
0
Clixsense 8 yıldır açık olan ve şimdiye kadar hiçbir mesele yaşamadığım bir PTC sitesi. İlk önce belirtmek isterim ki piyasada bol miktarda sahte para kazanma siteleri bulunmakta ve siz internette para kazanmanın yollarını ararken ister istemez bu sahtekar siteler ile karşılaşmaktasınız. Anket doldurup para kazanmak diyince aklımıza çoğumuzun aklına kötü anılar geliyor olabilir. İnternet ortamındaki para kazanma sitelerinin sadece anket doldurarak para kazanmak değil çeşitli görevler yaparak, video izleyerek, akıllı telefonlarınıza programlar yükleyerek kazanç elde eden v.S çeşitleri bulunmaktadır. Önemli olan ise rağmenıza çıkan bu sitelerin size emeğinizin karşılığını veriyor mu yoksa vermiyor mu olduğudur. Adını daha önce duyduğum fakat hiç araştırmadığım Clixsense adında çok yönlü bir para kazanma sitesi duydum. Forumlarda,çeşitli internet sitelerinde adı hep geçiyordu fakat detaylı olarak bilmediğimden ötürü dikkate almadım. Bigün dostumın sadece anket doldurarak zorluk çekmeden 10-15 dolar aylık kazandığını duydum ve bu kazancın adresi Clixsense idi. Minimumından aylık telefon faturasını çıkaracak düzeydeydi bu rakam. İlk başlarda beni de öteki sitelerden kalma ön yargı ve hüsranlar beni frenliyordu. Bigün merak edip detaylıca araştırdım. Clixsense adlı siteden çoğu kişinin tertipli olarak ödeme aldığı ve 2007’den beri ödemelerinde herhangi bir aksama olmadığıydı çoğu izlenimim. Peki nasıl işliyordu bu sistem. Üye oldum ve reklamlar gözüme çarpan ilk şeydi. Önce reklamlara tıklayarak para kazanacağım benzer biçimde geldi aklıma ama çok klişe olduğu da apaçıktı. Clixsense’de reklamlara tıklayarak para kazanılabiliyor ama sizi heyecanlandıracak bir oranda değil doğal olarak. En azından yalnız reklamlar güne 3-4 cent ile katkı yapmakta ve hiç yoktan iyidir diyelim. Size maksimum anlatmak istediğim konu ise anketler. Sitede surveys adı altında anketler sunuluyor ve bizim anketleri tamamlamamız karşılığında bizlere ödeme yapılıyor. Günün çeşitli saatlerinde anket teklifleri bizlere geliyor. Anketleri kovuşturmak için ise internet tarayıcınıza clixaddon eklentisini kurmanızı kesinlikle öneririm. Ayrıca belli aralıklarla surveys’deki anket sağlayıcılarının linklerine tıklamanızı öneririm, anket yakalamak için çok çok önemli bir unsurdur bu. Eğer ben çok daha fazlasını kazanmak isterim derseniz ve pc başında çokca zaman geçiren biriyseniz size daha çok kazandıracak tasklar olacaktır, doğrusu görevler.
Siteye gitmek için tıklayın
Evde ek iş yapmak isteyenler için clixsense ile para kazanmak çok kolay. Clixsense 2007 yılından bu yana en güvenli, internetten para kazanma sitelerinden biridir. Binlerce Türk üyesi bulunmaktadır. Clixsense sistemi ile yüzlerce fert para kazanmaktadır. Reklamları izleyerek, görevleri yaparak, uygulamalar yükleyerek ve referans üzerinden para kazanmanın yanında, onlardan daha çok kazandıran Anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Normalde reklam tıklayarak çok fazla kazanç elde edemeseniz bile anketler tane başı 0,85-1,33-2,33 vs. şeklinde ücretler vererek iyi miktarda para kazandırıyor. Buradan kazanacağınız para ile bir ev geçindiremezsiniz elbet fakat iyi bir ek gelir ve öğrencinin fazladan harcamalarının bir kısmını karşılayacak parayı bulabilirsiniz.Asagıya ödeme kanıtlarını yüklüyorum
skrill-odeme-kaniti-bitlikutu.jpg

clixsense-odeme-kaniti-bitlikutu.jpg
skrill-odeme-kaniti-bitlikutu.jpg

Lümpen Yazar

Bağımlı
Tepki
1
Merhaba. Anket doldurma işinde, bir noktadan sonra dürüst yada esnek de davranılsa sistem kullanıcıyı dışarı atmakta. Bunun sırrı nedir.?

freedom07

Meraklı
Tepki
0
merhaba hocam :) ya aslında bugune kadar baktıgım anket sitelerinin çogu bana boş geldi açıkçası ama clixsense öyle degil en azından emeginin karsılıgını alabiliyorsun, diger konuya gelecek olursam bazen 5 tane anket çıkıyor yalnızca 2 sine kabul ediyor sistem bu tamamen o ankette aranan özelliklerle ilgili bir durum örnegin bebek bezi anketi var siz sistem de erkek olarak gözüküyorsanız veya kadın olsanız bile o yaşta çocugunuz yoksa sizi kabul etmiyor bu yüzden profili doldurmak biraz önemli genel de kadın profili açıyorlar çünkü kadınlara daha cok anket geliyor birde profilinizde girdiginiz bilgilerle ankette girdiginiz bilgilerin de tutarlı olması çok önemli eğer sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz yardımcı olmaya çalısırım elimden geldigince :)

Üst Alt