Hoşgeldiniz Webmaster Forum | WF®

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • Satış ⭐ Hesap Satış ⚡ Envato Elements ⚡ ShutterStock ⚡ Canva Pro ⚡ Freepik ⚡ Adobe Stock ⚡ MyThemeShop ⭐

  bakis

  WF Üyesi
  Katılım
  5 Ocak 2021
  Forum
  2
  Reaksiyon
  0
  Puan
  1
  Yaş
  20
  Konum
  Erzurum
  Meslek
  Web Tasarım , Hesap Satış
  Bir başlık ekleyin Kopyası Kopyası (1).png


  WAlogo3.png

  Whatsapp ile saat 10:00 ile 20:00 arası destek verilmektedir.
  Not: Forumlarda çok aktif olamıyorum whatsappdan ulaşın lütfen.


  Tüm ürünlerimiz tamamen legal yollarla açılmaktadır.

  Hesaplar ile Alakalı Bilgi:

  Envato Elements Ortak Hesap:
  Size verilen kullanıcı adı şifre ile giriş yapmaktasınız. Hesap anında teslim edilir.
  Envato Elements Kişisel Hesap: Kullanıcı adı , şifre ve eposta , hepsini belirlersiniz. Hesap verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-120 dakika arası teslim edilmektedir.
  Canva Pro: Mevcut Canva hesabınıza tanımlanır. Canva'nın bize sağlamış olduğu Eğitim Lisansı ile açılmaktadır. Sosyal Medya planlayıcısı özelliği hariç tüm pro özellikleri barındırmaktadır. Hesap anında teslim edilir.
  Canva Bayi: Mevcut Canva hesabınıza tanımlanır. Canva Bayi hesabı ile sizde Canva Pro satışı sağlayarak gelir elde edebilirsiniz. Ayda 100 satış yapabilirsiniz. Hesap verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-120 dakika arası teslim edilmektedir.
  Freepik: Günde 100 adet indirme sağlayabilirsiniz. Hesap verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-120 dakika arası teslim edilmektedir.
  Shutterstock: Ayda 10 görsel indirmesi sağlayabilirsiniz. İndirme sayısı yakında arttırılacaktır. Takipte kalın. Hesap verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-30 dakika arası teslim edilmektedir.
  Adobe Stock: Ayda 40 adet görsel indirmesi sağlayabilirsiniz. İndirme sayısı yakında arttırılacaktır. Takipte kalın. Hesap verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-30 dakika arası teslim edilmektedir.
  MyThemeShop: Lisans bilgisayarınıza bağlanılarak etkinleştirilmektedir. Lisans verdiğiniz zamana göre değişmekte olup 10-30 dakika arası teslim edilmektedir.

  Sipariş için PM veya Whatsapp kullanabilirsiniz. Bu teklif 3 Ocak - 3 Aralık arası geçerlidir. Herhangi bir sıkıntı durumunda her gün saat 20:00ye kadar destek verilmektedir. Sorularınız PM veya konunun altına mesaj şeklinde sorabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...
   
  Son düzenleme:
  Üst Alt