Hatim Programı için web sayfası

DertliFani

Yeni üye
Tepki
0
Selamün Aleyküm
Arkadaşlar Hatim dağıtımı için bie web sayfası lazım sadece tek sayfa...
Hatim almak isteyenler almak istediği hatim sayısı girecek
cüz almak isteyenler almak istedikleri cüzleri seçecek fakat 1 hatim tamamlanıncaya kadar verilen cüzü vermeyecek.
yardımcı olmak isteyen var mı?

DertliFani

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba konuyu tam anlasılır degıl ancak benım anladımı bır web sıtesıne ıhtıyacınız var bazı dokumanlar eklıceksınız ve bunlara bır sayı veya kod vereceksınız ındırmek ıstıyen kısler ıse bır dokumanı ındırdıkden soran dıger dokuman ıcın ya beklıcek zaman olarak yada ucret oducek dogrumu anlamısız : pm ıle ayrıtıları gorusebılırız

Hatim almak isteyen sadece açılan sayfa bilgi girecek herhangi birşey indirmeyecek

Sadece tek sayfa açılacak

Açılan sayfada yer alacak bilgiler;

Adınız

Soyadınız

Telefon sadece numerik ve Türkiye için 10 karakter doğruluma

Ülke Mümkünse listeden seçmeli

İl Mümkünse listeden seçmeli

İlçe Mümkünse listeden seçmeli

Hafız Durumu Evet Hayır

Almak istediğiniz Hatim Sayısı …. (açılır listeden seçmeli olursa iyi olur. Bu alan için en 3-5-10 gibi bir sınırlama isteniyor. Bu konu görüşülecek.)

Almak İstediğiniz Cüz.

1. 11. 21.

2. 12. 22.

3. 13. 23.

4. 14. 24.

5. 15. 25.

6. 16. 26.

7. 17. 27.

8. 18. 28.

9. 19. 29.

10. 20. 30.

Bir Hatim tamamlanabilmesi için.

Hatim tamamlanıncaya kadar alınan cüz pasif hale gelecek tüm cüzler alınıp hatim tamamlanınca hepsi tekrar aktif hale gelecek. Burada birden fazla aynı anda aynı cüzü tercih edebilir veya işlemi tamamlamadan sayfayı bir süre açık bırakıp daha sonra işlemi tamamlamak isteyebilir. Bunlar cüz dağıtmada sorun var gibi algı oluşturabilir. Bunun önüne geçmek belli bir zaman içinde birden fazla kişi aynı cüzü alsa bile hepsini kabul edip bir sonraki hatim setinde bu şekilde alınan cüzleri hatim tamamlanıncaya kadar pasif hale getirip daha sonra tekrar aktif hale getirebilir.

Üst Alt