Haber Kaldırma Hizmeti

firataverbek

Güvenlik Uzmanı
Katılım
16 Ara 2020
Mesajlar
24
Tepki
15
Puan
2
Konum
Türkiye
Web
www.firataverbek.com.tr
Meslek
SİBER GÜVENLİK UZMANI
ADLİ BİLİŞİM EĞİTMENİ
SİBER SUÇLULAR VE GÜVENLİĞİ EĞİTMENİ
Tek bir negatif Google arama sonucunun işletmenizi ve isminizi mahvetmesine izin verme.
İtibarın oluşturulmasının yıllar aldığı, ancak yok edilmesinin saniyeler içerisinde gerçekleştiği düşünülecek olursa, itibar zedeleyici olumsuz içerikleri
Tecrübe ve Teknik Yazılım gücü ile internetten tamamen kaldırıyoruz.
 • İnternette hakkınızda asılsız haberler mi var?
 • Yanlış bilgiler mi paylaşıldı? Size veya şirketinize iftira mı atıldı?
 • Yoksa karalama haberleri yapılarak maddi zarara mı uğradınız?
 • Veya hesaplarınız çalındı ve başkaları tarafından mı yönetiliyor?
Artık bunlara son vermek elinizde...

Haber ve İçerik Kaldırma
Kötü haber kaldırma veya içerik silme, bir kişi veya kurum hakkında internette yayınlanan rahatsız edici ve itibarsızlaştıran her türlü bilginin bir daha bulunamayacak şekilde tüm arama motorlarından kaldırılmasıdır.
Video ve Resim Kaldırma
İnternette yayınlanan uygunsuz veya rahatsız edici kişisel görüntülerin bir daha arama motorlarında veya sosyal medyada bulunamayacak şekilde silinmesinin sağlanmasıdır.
Video kaldırma rızanız dışında yayınlanan size veya velayetiniz altındaki çocuklarınıza ilişkin videolardan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan en hızlı ve etkili yöntemdir.
Şikayet Silme
Şirketler sanal dünyada zaman zaman itibarlarını zedeleyecek durumlarla karşılaşabilirler. Bu durum şikayet bildirimi şeklinde olabileceği gibi video ya da resim olarak da ortaya çıkabilir.
Şirketimiz hakkında iftira var diyorsanız online itibar yönetimi kapsamında bizimle çalışarak bu şikayetlerden kurtulabilirsiniz. Şikayet silme işlemi için birtakım işlemlerin yapılması gerekmektedir.
Yorum Kaldırma
Markanız ve hakkınızda yapılan kötü yorumlar, aşağılaycı ifadeler, argo içerikler, hakaretler için hızlı bir şekilde tepki vermek oldukça önemlidir.
Bu gibi içeriklere kimi zaman yorumlar ya da yazılı açıklamalar ile cevap verilirken. Kimi zamanda hukuki haklarınızı kullanmaktayız.
Fake Hesap Kapatma
Bir insanın kendisi ile ilgili asılsız bilgi ve içeriğe sahip bir sosyal medya hesabı ile tanınması yıpratıcıdır.
Çoğu zaman bize kızgın biri tarafından yapılan “fake” sosyal medya hesabı açma işi, bazen de çıkar amaçlı faaliyet gösteren web siteleri tarafından gerçekleştirilir.

Google Aramalarındaki Olumsuz itibarınızı , gizli bilgi ve fotoğraflarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırıyoruz.
 1. Risk faktörlerini tara.
  Özel bilgiler, ifşa edilmemiş Google sonuçları veya profesyonel olmayan sosyal medya yayınları veya resimler de dahil olmak üzere gizliliğinizi veya itibarınızı riske sokabilecek herhangi bir şey olup olmadığını görün.
 2. İnternette sizi arayan insanları etkileyin.
  Google'da harika görünmek ve sosyal medya profillerinizi temizlemek için özelleştirilmiş eylem planınızı izleyin.
 3. Hassas kişisel bilgilerinizi koruyun.
  Gizlilik riskinizi azaltmak için adresinizi, doğum tarihinizi, telefonunuzu ve daha pek çok şeyi sitenizden otomatik olarak kaldırın.

  GENEL BİLGİLENDİRME
  Tarafınızdan çok gelen sorulara istinaden yaptığım işlemler google aramalarında alt sıraya veya alt sayfalara arama sonucunu düşürme işlemi değildir.
  Haberin veya ilgili konunun belirtilen siteden kaldırılıp 6-7 saat sonrada google aramalarından kaldırılmasını sağlamaktır.
  Çalışma yapıldığında Avukatla veya Mahkeme ile ilgilli İşlemler yapılması Tarafınızdan istenmeyecektir.
  ( Online İtibar Yönetimi yapan firmaların müşterilerinden istediği çokca tarafıma iletilen sorulardan olduğu için bilgilendirmek istedim...)
 4. >> WHATSAPP İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ <<
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt