Gündem Sivas Haberleri

Katılım
26 Mar 2020
Mesajlar
5
Tepki
1
Gündem Sivas Hakkında: Dijital Habercilikte İlkeli Duruş

Gündem Sivas, Kariyer Enstitüsü tarafından 2022'de kurulan ve Sivas'tan dünyadaki tüm Sivaslılara memleket haberlerini ulaştırmayı hedefleyen bir haber platformudur. Geleceğin habercilik sektörünün dijital platformlarda şekilleneceği inancıyla, bağımsızlık ve objektiflik ilkesini benimseyerek kurulmuştur, herhangi bir kişi, kurum, parti, dernek veya yapıyla ilişki kurmamıştır.

İlkeli ve Cesur Yayıncılık İlkemiz

Gündem Sivas Haber, ilkeli ve cesur bir yayıncılık anlayışıyla gündemi belirleyen haberler yaparak sürekli artan okuyucu kitlesiyle büyümektedir. Bu büyüme, kurumumuzun sektördeki gücünü her geçen gün artırmaktadır. Gündem Sivas, kimseye boyun eğmeyen, taraf tutmayan ve şehrin ile haklının çıkarlarını savunan bir yayıncılık anlayışını benimsemeye devam edecektir.

Sürekli Güncel ve Tarafsız İçerik

Gündem Sivas, şehirdeki en güncel olayları okurlarına en kısa sürede ulaştırma sorumluluğunu her zaman ön planda tutmaktadır. Habercilikte tarafsızlık ve doğruluk ilkesine bağlı kalarak, şehirde neler olup bittiğini anbean takip edip aktarmayı amaçlamaktadır.

Bağımsızlığımızdan Asla Ödün Vermiyoruz

Gündem Sivas, kuruluşundan bu yana hiçbir kurumdan veya firmadan haber karşılığı ücret, abonelik vb. gibi bir destek almamıştır. Bu ilkemizden asla ödün vermedik ve gelecekte de bu doğrultuda devam edeceğiz.

Geleceği Gördük, Mücadele Ettik, Başardık

Gündem Sivas olarak, dijital habercilikteki geleceği önceden görüp, bu doğrultuda mücadele ederek başarıya ulaştık. Siz değerli okuyucularımızla birlikte, dürüst ve ilkeli habercilik anlayışımızla sektörde var olmaya ve güçlenmeye devam edeceğiz.
 
Üst Alt