Google vs. Apple, Hangisi ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba, iki köklü ve güçlü bağlantılara sahip olan şirkette dünyanın en değerli şirketlerinden, ilki Apple, ikincisi ise Google, sizin kalbinizde dünyanın en değerli şirketi hangisi ?

(Bunlardan başka bir şirketse, söypeyebilirsiniz.)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375

problemli

Eski üye
Tepki
32
Ahanda buraya yazdım yıllar sonra demek istediğimi anlarsın ? gelin okursun bu yazdıklarımı

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ahanda buraya yazdım yıllar sonra demek istediğimi anlarsın ? gelin okursun bu yazdıklarımı
Aman hocam yazmayın, ben pek sevmem Çini, gelecekte Türkiye'den teknoloji devini ben çıkartacağım, Çini falan karıştırmayın olaya, yeterince Amerikan rakip var zaten ?.

problemli

Eski üye
Tepki
32
Ahanda buraya yazdım yıllar sonra demek istediğimi anlarsın ? gelin
Aman hocam yazmayın, ben pek sevmem Çini, gelecekte Türkiye'den teknoloji devini ben çıkartacağım, Çini falan karıştırmayın olaya, yeterince Amerikan rakip var zaten ?.
Ozaman senden bir atak bekliyoruz ? bu arada uygulama yapma yazılımı vardı adını hatırlıyormusun

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ahanda buraya yazdım yıllar sonra demek istediğimi anlarsın ? gelin

Ozaman senden bir atak bekliyoruz ? bu arada uygulama yapma yazılımı vardı adını hatırlıyormusun
Atak geliyor rahat olun, çok yakında.

Ne olarak uygulama yapma yazılımı hocam ?

problemli

Eski üye
Tepki
32
benim siteyi uygulamaya dönüştürmek istiyorum daha önce bir program kullandım onu bulamıyorum :)

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Mobiroller

problemli

Eski üye
Tepki
32
yok web değil hocam bilgisayara yüklüyordum dünden beri düşünüyorum bulamadım kafayı yedim :D

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Google'un sunduğu arama motoru, youtube, gmail vb. türevi hizmetler gayet iyi ancak google apple gibi telefon, laptop üretemez. Alanları farklı. iOS cidden Android'den kaliteli ancak Apple tarafında iOS işletim sistemi dışında pek bir olay yok.
Nerede daha iyi ya. Bak sadece daha pahalı diye iOS cihazlar övülüyor, açık-kaynak her zaman daha güvenlidir, daha iyidir, sen iyi bilirsin. Gerçi Google tekel olayım derken Android'in açık-kaynak işlevini neredeyse bitirdi.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
iPhone telefon kullanıyorum pahalı diye değil işletim sisteminin kalitesinden dolayı aldım. Android'den iOS'a geçince tofaştan porcheye biner gibi oldu. Yazılımları o kadar hafif ki androidde bilmem kaç gb ram en iyi işlemciler var adamlar en basit işlemciyle androidden daha hızlı çalıştırıyor. Arayüz konusunu hiç demiyorum zaten adamlar anında sana premium hissiyatını verdiriyor. Performans, arayüz, güvenlik ve bir çok konuda androidden kat ve kat daha iyi. Android telefonlar sadece işletim sistemi yüzünden kaybediyor diye düşünüyorum. Elime en iyi android telefonlar bile geçti yinede tatmin ettirmedi beni. Xiaomi 128 megapixel telefon yapıyor elimdeki iPhone se 12 megapiksel telefondan iyi fotoğraf çekemiyor. Yazılım iyi olmadığı sürece donanım bir şeye yaramıyor açıkcası. iPhone telefonların tek sıkıntısı sarj adamlar bilerek düşük tutuyor uyuz olduğum tek konu o.
Reklam yapma atarım banı ha, bir de uzun uzun anlatmış.

ProductMade regionOS
Celil™Designed by Apple in California

Made In Turkey
iOS

Üst Alt