Google Reklam Verme

bertanuzun

Kullanıcı
Katılım
13 Kas 2018
Forum
32
Reaksiyon puanı
1
Puan
6
Yaş
40
Konum
Istanbul
Ekli dosyayı görüntüle 890
Google'a reklam vererek ilk sıradaki yerinizi alın. İnternet reklamcılığında en büyük pazar payına sahip kuruluş Google'dır. İşlemler için ajanslar yada uzmanlar sizlere yardımcı olabilir. Kendiniz de bu operasyonu amatörce yürütebilirsiniz.
Kampanyalarınızın kontrolünü elinize alın.
Kampanyaları istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.
Google Ads’i denemeye hazır mısınız? Hiçbir yükümlülük ve iptal ücreti olmadan kampanyanızı dilediğiniz zaman duraklatabilir, sonlandırabilir veya ayarlayabilirsiniz.
Esnek fiyatlandırma.
Kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ödemek istediğiniz fiyatı belirlemek kolaydır. Ayrıca dilediğiniz her an bu fiyatı değiştirebilirsiniz.
Gerçek zamanlı sonuçlar.
Web sitesi ziyaretleri, İnternet üzerinden satış veya telefon aramaları gibi hedeflerin tümünde, izleme araçları, yatırımınızın nasıl karşılık verdiğini her zaman gösterir.
Üç ödeme yöntemi.
Kredi kartı, banka kartı veya banka ödemesinden hangisi size en kolay geliyorsa dilediğiniz ödeme yöntemiyle ödemelerinizi ayarlayın.
Google Reklam Fiyatları
Google reklam ücretleri her anahtar kelime ve web sitesi için farklıdır. Yayınlamak istediğiniz gün, saat, bölge, cinsiyet gibi filtrelemelerle de fiyatlar değişmektedir. Fiyatları düşürmek için yapılan bazı teknikler vardır. Örneğin sitenizin kalite puanları maliyetlerinizi etkileyecektir. Kalite puanları Sitenizin hızlı açılması, kullanıcının aradığını bulabilmesi gibi bir çok farklı algoritma ile belirlenir. Burada herhangi bir pakete ihtiyaç yok. Politika gereği, fiyatı siz belirlersiniz.
Web sitenizin arama motoru uyumluluğu burada çok önemlidir. Genelde gösterim için ücret ödenmeden Tıklama Başı Fiyatlandırma modeli tercih edilir. Bu sistemde reklamlar tıklandıkça para ödenir. Günlük bütçe ile ilerlenir.
Türkiye’de tıklama başı fiyatlar 7 kuruş ile 4 TL arası değişmektedir (Otelcilik, Uçak Bileti, Dijital Ürünler ve bazı sektörlerde daha pahalı olabiliyor)
Dijital Pazarlama kanalları arasında hayati öneme sahip Google AdWords çalışmaları sektörel elverişlilik ve hedef kitlenin profili itibari ile web siteleri için hayati öneme sahiptir. Tıklama başı maaliyetlerin stratejik bir şekilde optimize edilerek oluşturulacak kampanyalara ve reklamlara uygulanması ile birlikte AdWords kanalından satış dönüşümlerine hayati dokunuşlar yapılmaktadır.
Google Reklam Çeşitleri
Arama Ağı
Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için tıklandığında ödeme yaparsınız.
Görüntülü Reklamlar
Google Ads görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000’den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece kampanyanız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.
Video – YouTube Reklamları
Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.
Evrensel Uygulama Kampanyaları
Evrensel Uygulama Kampanyaları, iOS veya Android uygulamanızı Google’daki milyarlarca kullanıcıya tanıtmanıza yardımcı olur. Üstelik tüm işlemleri tek kampanyadan yaparsınız. Google’ın makine öğreniminin en iyi kullanıcıları bulmanıza ve bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmasına izin verin.
Arama motorlarına uygun web sitesine sahip olun
Web sitenizi SEO uyumlu yaparak Google reklam maliyetlerini düşürün ve kampanyaları optimize edin.
Google Reklam Yönetimi
 • Arama motorlarına uygun web sitesi elde edeceğiz.
 • Yüksek Ads faturalarınızı, web sitenizi ve kampanyalarınızı optimize ederek düşüreceğiz.
 • Sitelerimiz kendi yazılımımız dahil bir çok seo yazılımıyla test edilecek optimizasyon problemleri giderilecektir.
 • SEO – AdWords çalışmalarını birlikte yürütecek, Google yönergelerine uyum sağlayacağız.
 • Yüksek AdWords faturalarınızı Arama Motoru Optimizasyonu yaparak düşüreceğiz.
 • Sizin bir departmanınız gibi çalışacak, satış hacimlerinizi ve trafiklerinizi arttıracağız.
 • Tüm tarayıcılarla, cihazlarla ve sitelerle olan entegrasyon sorunlarını çözeceğiz.
  Boş tıklamalar yerine, satışa dönebilecek ürünlerinizle ilgilenen müşteri adaylarına reklamlarınızı göstereceğiz.
 • Müşteri geri dönüş oranlarında artış sağlayacağız.
 • Sayfa açılış sürelerinde gözle görülür, testle ölçülür artış sağlayacağız.
Raporlama
Web siteniz için hazırlanan AdWords kampanyalarından elde edilen datayı detaylandırılıp anlamlı raporlar halinde size sunuyoruz.
 
Üst Alt