Neler yeni
 • WEBMASTER ARAÇLARI

  Tekrardan Aktif durumdadır. (ARAÇLAR) kısmından Analiz yapabilirsiniz!

Google Adsense Nasıl Alınır ?

Katılım
31 Ara 2017
Mesajlar
968
Beğeniler
48
Puanları
316
Konum
KKTC
#1
Tüm site sahiplerinin bir şekilde tanıştığı bu Google platformu, tamamen para kazanmaya dayalıdır. Youtube videosu oluşturmaya, sitelerde içerik girmeye, android uygulama geliştirmeye teşvik eden Adsense, bazı kişilerin ekmek kapısıdır. Bu yazı da Adsense alma hakkında bir rehber niteliği taşımaktadır.
Google, özellikle Adwords aracılığıyla reklam verenlerden aldığı reklamları, Adsense aracılığıyla çeşitli kanallarda kişilere sunar. Bu kanallar, Blogger ile oluşturulmuş bloglar, Youtube videoları, android uygulamaları ve sitelerdir. Ayrıca Blogger Rehberi ile Blogger hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Neyse konuyu sündürmeden, asıl amacımız olan Adsense’ye geri dönelim…


Google, ince eleyip sık dokuyan bir markadır. Türkiye’de ve Dünya’da internet dendiğinde akla gelen ilk şeylerden birisi şüphesiz Google’dır. Bu kadar büyümesindeki en büyük etken de, bahsettiğimiz ince eleyip sık dokumasıdır.
Arama motorunu yeni güncellemelerle geliştirerek, adeta yapay zeka haline gelmiş olan Google Arama motoru, en basit örneklerden birisidir. Youtube’yi satın alarak, video sektörüne de el atmasıyla internet ortamında büyük söz sahibi olmuştur.


Adsense Nasıl Alınır? Adsense Alma Kılavuzu
Konumuz olan Adsense’ye geçelim. Öncelikle vereceğim öneriler, benim deneyimleyip, gözlemlediğim ve çevremden aldığım önerilerin derlemesinden oluşmaktadır. Adsense almak için ipuçları ve taktikleri içeren Adsense Alma Rehberi, kesinlikle sıkılmayacağınızı düşündüğüm bir dille yazılmıştır.
Google’ın dikkatinden ve seçiciliğinden bahsetmiştik. Özellikle site sahiplerinin bu konuda muzdarip olması Google’ın seçiciliğinden kaynaklanmaktadır.
Google’a Özel Olduğunuzu Hissettirin


Başlıkta bahsi geçen özel olmaktan kastım, sitenizi diğer sitelerden ayıran nedir? Bu noktada benzersiz ve kaliteli içerik devreye giriyor. Diğer sitelerde yayınlanmayan veya az yayınlanmış, ziyaretçinize bu konuda gerekli bilgiyi verdiğiniz içeriklerle siteniz özel olur. Google bunu anlayabilecek altyapıya sahiptir.
Makale yazarlığı mesleğini karalamak gibi olacak, Türkiye’de bu işi yapanlar hep aynı konularda, cümle yapısı değişmesine rağmen içeriğin aynı kaldığı makaleler satmaktadır. En azından bir çoğu bunu yapmaktadır. Olabildiğince içeriği kendiniz hazırlamaya çalışın veya bu işte gerçekten özel olduğunu hissettiğiniz kişilerle çalışın.
Doyurucu içerikler üretmeye çalışın. Bunu yapabilmek için, içerik hakkında bilginizin olduğundan emin olun. Gerekiyorsa farklı kaynaklara ve sitelere de başvurun. İçeriğinizi ziyaretçinizin anlayacağı dilden oluşturun. Kısacası benzersiz ve doyurucu bir içerik oluşturun.


Sitenizi İçeriklerle Doldurun
Örneğin Elma hakkında bir içerik yayınlayacaksınız, bunu açıklayıcı bir şekilde bir kaç içerikle yazmanız mümkündür. Elmayla ilgili olarak; “Elmanın Faydaları”, “Elma Çeşitleri, Türleri”, “Elmalı Turta Tarifi” vb. bir çok yazı oluşturulabilir. Bu şekilde, sitenizle alakalı bir çok içerik oluşturun.
“Sitenizde en az 20 makale olsun” gibi bir deyim, bu konuda kesinlikle yanlış olsa da, Google’ın gözünde hangi içeriğinizin özel olduğunu bilmeniz biraz zorlayıcı olabilmektedir. Özel olduğunuzu Google’a hissettirebilmek, oluşturduğunuz bir çok içerikle ihtimalleri yükseltebilir.


Ziyaretçiniz İstediğini, İstediği Gibi Bulabiliyor Mu?
Kendinizi ziyaretçinizin yerine koyarak sitenize bir bakın. Menüler, kategoriler, arama çubukları veya benzer yazıların gerekli yerlerde olması, site içi gezinmeyi kolaylaştıran yöntemlerdir. Bu şekilde, istenilen içeriklere ulaşmak, ziyaretçi tarafından kolaylıkla sağlanabilir.
Öğelerin doğru konumlandırılması ziyaretçinizin sitede gezinmesini kolaylaştırmaktadır. Bu konuda da yine bir örneğe danışmak istiyorum. Bir alışveriş merkezi düşünün. Bu alışveriş merkezine girdiğinizde, bilmediğiniz bir yeri danışabileceğiniz danışma bölümü, genellikle girişe en yakın yerde bulunur. Sitenizdeki arama kutusunun sitenizin en altında yer alması, AVM’deki danışma bölümünün üçüncü katta yer alması gibidir. Buna dikkat edin!


İçeriği yazı olan bir blog sitesiyseniz, metin bölümünün okunabilirliğini kontrol edin. Gri bir fonda, beyaz renkli enteresan bir font kullanmayın. Göz yormayan güzel bir fontla, ziyaretçinizin kolayca okuyabileceği, okunaklı bir yazı oluşturun. Sağ veya sol tarafta bulunan bileşenlerinizin düzgün olduğundan emin olun.
WordPress, Blogger gibi platformlarla oluşturduğunuz sitelerde kullandığınız temaya dikkat edin. Ne çok cafcaflı, ne de soluk bir tema ile misafirlerinizi ağırlamayın.
Hakkımda – Gizlilik ve Kullanım Şartları


Sitenize ziyarete gelen misafiriniz, sizin kim olduğunu merak edebilir. Bu yüzden hakkımda kısmıyla misafirinize kendinizi tanıtın. Gizlilik ve kullanım şartlarıyla profesyonel olarak içerik oluşturduğunuzu, amatör olmadığınızı hissettirin. Ayrıca ziyaretçinin en kısa yoldan size ulaşabileceği bir iletişim sayfasıyla da sitenizi taçlandırın.
Farkettiyseniz ziyaretçi odaklı bir çalışma ile Adsense temelleri atıyoruz. Çünkü Google’ın istediği de tam olarak bu. Malınızın kalitesi, müşterinizin artmasını sağlar. Bunu Adsense’ye uyarlarsak, müşteriniz ziyaretçiniz, malınız da sitenizdeki içeriktir…


Sosyal Paylaşım Platformları
Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım platformlarında, sitenizle alakalı profiller oluşturun. Bu kurumsallığınızın bir göstergesi olsun. Sitenizde yayınladığınız içerikleri bu mecralara da taşıyın.
Kaliteli Ziyaretçiniz Olsun
Sitenize yapay olarak hit sağlamanız Google’ın gözünden kaçmayacak bir durumdur. Bunun bilinciyle sitenize hitleri asparagas olmayan, kaliteli sosyal paylaşımlarla, Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarıyla, çeşitli imleme siteleriyle çekin.

Kaliteli ziyaretçiden kastım, sitenize giren kişilerin hemen çıkmaması, bir sayfaya bakarken merak edip başka bir sayfayı da inceleyebilecek yapıda olmasıdır. Bu kişiler ne aradığını bilen, ne maksatla sitenizde bulunduğunu iştirak etmiş kişiler olmalıdır.

Okumaktan sıkıldığınızı hissettiğim için Adsense Alma Rehberi‘ne bir son vermek istiyorum. Kısaca bahsetmem gereken bir diğer unsura da değinip kapanışı gerçekleştirelim. Adsense’ye başvurunuzdan önce diğer reklam verenlerle olan bağlantınızı bir müddet kesin. Bu başvuru sürecinde lehinize bir adım olacaktır. Ayrıca başvurunuzun olumsuz sonuçlanması durumunda pes etmeyin. Yeni içerikler, yeni düzenlemelerle, yukarıda anlattığım adımları takip edin ve gerçekleştirin. Eminim siz de Adsense hesabını alacak ve sitenize reklamları yerleştireceksiniz.
Unutmayın, Adsense hesabı almak mutlu son değil, bir başlangıçtır. Adsense hesabına sahip olmak için yapılanlar devamlılık gerektirir… Hepinize iyi günler, olumlu geri dönüşler dilerim. Gazanız mubarek olsun!…
Kaynak: Adsense Alma Rehberi
 

Alakalı Diğer yazılar

Mehmet

WMF - MODERATOR
Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
42
Beğeniler
17
Puanları
115
Yaş
28
Konum
34
Web sitesi
satilikdaire.com
Cinsiyetiniz:
Erkek
Mesleğiniz:
E-ticaret
#2
Adsense almak için öncelikle sabır gerekiyor.
 

Toltek

Yönetici
ADMİN
Katılım
17 May 2018
Mesajlar
96
Beğeniler
64
Puanları
115
Konum
İstanbul
Web sitesi
enginsam.com
Cinsiyetiniz:
Erkek
Mesleğiniz:
Web
#3
Sayfanızda 100 yazıdan daha az içerik varsa, yetersiz olan içerik nedeniyle Adsense onayı alamama ihtimalinizde yüksektir.Tabi bu konuda çok az istisnalar var oda az bir ihtimal.Birde yukarıda bahsedilenin dışında video ve

fotoğraf siteniz varsa, Google AdSense reklamları için başvuru yapmanıza gerek yok.Çünkü Google websitenizi onaylamayacak bunu aklınızda bulundurmanızda yarar var iyi forumlar.
 

Turan

KULLANICI
Katılım
22 Eki 2018
Mesajlar
8
Beğeniler
2
Puanları
13
Yaş
22
Konum
istanbul
Cinsiyetiniz:
Erkek
Mesleğiniz:
webmaster
#4
Bilgilendirici teşekkürler
 
WMF - HOŞGELDİNİZ!
WMF - Ticaret, İkinci El, ve Diğer Bölümler Kullanıcılarımıza Ücretsiz Olarak Sunulmuştur.
Forumda Yardıma İhtiyacınız mı Var? Destek ve Yardım İçin Tıklayın..
 • Bi sorun var !
  teknolojix teknolojix
  Arkadaşlar aşağıda resimde olduğu gibi "diğer paylaşımları gör" yazısına tıkladığımda sürekli dönüyor bir türlü yüklenmiyor ACİL YARDIM !
 • Rap Sözleri Sitemi değerlendirebilir misiniz?
  teknolojix teknolojix
  Güncel Türkçe Rap Sözleri ve orijinal Youtube videolarını paylaştığım sitemin yeni teması ve seo açısından değerlendirmenizi istiyorum. Sitem daha yeni bunu da göz önünde bulundurmayı unutmayın:)...
 • Sitemde bu kısmı nasıl kaldırabilirim?
  teknolojix teknolojix
  Arkadaşlar güncel Türkçe Rap sözlerini paylaştığım websitemde başlık altında bulunan resimde gösterilen kısmı nasıl kaldırabilirim? Şimdiden teşekkürler... Detaylı Bakmak İçin SORUN HALLEDİLDİ*
 • Makaleyaz.NET - %100 Seo Uyumlu ve Özgün Hazır Makaleler
  E efeince
  Aile ve Çocuk : Ekonomi ve Finans : Kadın Dünyası & Sağlık : Ve , daha birçok kategoride ÖZGÜN VE HAZIR onlarca makale! Sizde Aramıza Katılın!
 • Canlı Donmadan Maç İzle - Maç Linkleri
  teknolojix teknolojix
  Ücretsiz olarak donmadan maç izleme artık hayal değil...;) Sitemizde önemli maçların linkleri yer alıyor. 10 sn içinde takımınınızın maçını donmadan hd kalitede izleyebilceksiniz. Sürekli donup...
 • " Ucuza Backlink Hizmeti "
  S SeoHizmeti
  Fazla girisi olmayan anahtar kelimelerde 10 link ile ilk sayfaya giren siteleri biliyorum. Öncesinde 10 link alın sonrasında daha fazla link alarak sitenizi geliştirin. Diyorlar 300 tl'mi ? niye...
 • İnternetten para kazanma vaadi degil! %100 gerçek (ödeme kanıtlı)
  freedom07 freedom07
  Clixsense 8 yıldır açık olan ve şimdiye kadar hiçbir mesele yaşamadığım bir PTC sitesi. İlk önce belirtmek isterim ki piyasada bol miktarda sahte para kazanma siteleri bulunmakta ve siz internette...
 • GencPanel.com | 1K Takipçi 1 TL | 1K Beğeni 0.10 krş | 7/24 Destek | %100 Müşteri Memnuniyeti
  Gencpanel Gencpanel
  GencPanel.com Sosyal Medya Hizmetleri - İnstagram | Youtube | Facebook | Twitter | Web Site Hit ve daha nicesi... Herkes deneyebilsin diye min bakiye yükleme 1 TL' ye düşürülmüştür. İnstagram...
 • İnstagram User Satın Al
  takipjet takipjet
  Sizde Kaliteli User Sahibi Olmak İstiyorsanız Hemen İletişime Ğeçin...
 • Enom da Ticaret
  L losthawk
  Merhaba arkadaşlar, Enom.com da profesyonel olarak domain satışı yapan arkadaş varsa kendisine komisyon karşılığında yardımcı olabilirim. İleri düzey ingilizcem var ve satış konusunda tecrübeliyim.
 • Takipjet Smm Panel Script En Ucuz Fiyat
  takipjet takipjet
  - Merhaba Arkadaşlar - Satın Almak İçin : 0539 394 33 02 İletişime Geçebilirsiniz. Script Fiyat : 150 TL Hosting+Alan Adı+ Script 300 TL İçinde Bir Çok Özelliği Barından Şık Bir Smm Panel...
 • İzmir Tabela Reklam
  izmir tabela izmir tabela
  İzmir Tabela Reklam ve Fuar Standı Üretimlerinde Lider Firma. İzmir Tabela Reklam ve fuar standı üretimlerinde yeni bir soluk kazandırmak adına reklam sektöründe kazandığımız uzun yılların...
 • İntsağram Takipci Satın Al
  takipjet takipjet
  Merhaba , Takipjet Siz Değerli Kullanıcılarına Her Zaman En Uyğun Fiyatlarla Fırsatları Sunmaya Devam Ediyor.. İnstağram Üzerinde 100 Bin Takipçi Almak İsteyenler. İnstağram Üzerinde Beğeni Almak...
 • Clixsense Tango Card Ödeme $140
  M metin1
  Clixsense Tango Card Ödeme $140 Uzun süredir ödeme çekmedim clixsense,den daha doğrusu bekledim zamanla belki daha iyi ödeme alternatifleri çıkar diye.Bildiğiniz gibi önceden paypal,dan...
 • İnstagram 100 K Takipci Servisi Açıldı
  takipjet takipjet
  - TAKİP JET - En Uygun Sosyal Medya Hizmetleri Sağlayıcısı -...
 • YouTube Haberleri Blogum
  teknolojix teknolojix
  https://youtubeguncelhaber.blogspot.com Son Dakika YouTube Türkiye Haberlerinin, Yeni Yayınlanan YouTube Kurallarının, Youtuberlar hakkında ilginç bilgilerin yer aldığı blog.
 • Papara ve İninal Ödemeli - 7/24 Aktif Sosyal Medya Paneli - 1K Takipçi 1,60TL
  btnaslan btnaslan
  EN UYGUN ve EN İYİ SMM PANEL - WWW.PANELİZİM.COM Herşey Otomatik İşleyen Panelimizde, Her Hafta Sonu 20TL ve Üzeri Yüklemelerde 10TL Hediye Veriyoruz...
 • Mining Game Ücretsiz Ruble Kazan
  M metin1
  Mining Game Ücretsiz Ruble Kazan Mining game Mining Game ile kazanmak kolay, yeni açılan kazanç sitelerinden, sitede yatırımlı veya yatırımsız kazanabiluirsiniz Mining game 25 gün önce açılan...
 • Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın ! ( İspat Eklendi )
  E efeince
  Merhaba arkadaşlar, Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin'i sizlere duyurmak için konuyu açtım. Evvela, sizlerden ricam - sizlere...
 • Backlink Satışı
  A atillac
  Selamlar değerli Webmaster Forum üyeleri; Sizler için backlink satışlarımız mevcuttur.Detaylı bilgi için ÖM atmanız yeterlidir. Backlink nedir? Backlink, bir sitenin başka bir siteye vermiş...
 • Lotofun ile sürekli ücretsiz ruble kazan
  M metin1
  Lotofun ile sürekli ücretsiz ruble kazan Yeni ve ücretsiz rubler kazanabileceğiniz şahane bir site , deneyince bana hak vereceksiniz. Lotofun 2 ay önce açıldı ve site hakkında henüz hiç bir...
 • Takipjet.com (İNDİRİM GÜNÜ) 50 Bin Takipci (125TL)
  takipjet takipjet
  Merhaba Dostlar , 50 Bin Tek Paket Takipciyi Sizler İçin 125 Tl İndirdik. Gönderielecek Olan Kullanıcılar Full Türk Kişilerden Oluşmaktadır. Türk Data Fiyatları Normalde Pahalıdır. Herkes Türk...
 • Takipjet.com Yenilendi Takipçi 60 KURUŞ
  takipjet takipjet
  MERHABA DOSTLAR TAKİPJET YENİLENDİ. EN UCUZ HİZMETLERİ VERMEYİ AMAÇ EDİNDİK . UMARIM BEĞENİRSİNİZ APİ İNDİRİMİ İSTEYENLER DESTEK TALEBİ ATABİLİRLER. SİTE GÖRSELLERİ VERECEĞİM . SİTE LİNK ...
 • Comviq Vectone Lycamobile Simkart |simkartsatisi.com
  S simkartsatiscom
  Yaklasık 1 yıldır satışını yaptığımız yurtdısı simkartlardan daha fazla kişinin yaralanması için konu olarak sizlere sunuyorum Web Sitemiz : www.simkartsatis.com Satın almadan önce aklınıza...
 • Sitem Hakkında ki Fikirleriniz
  T Trabzon61
  Sitem hakkındaki fikirleriniz benim icin değerlidir lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Sihirli Kampüs
 • kredi hesaplama
  Mehmet Mehmet
  insanlar belirli dönemlerde kredi çekmeye ihtiyaç duyar. Bazen güzel bir ev satın almak için konut kredi çekerler ve uzun süre her ay düzenli bir şekilde kredi ödemelerini yaparlar sonunda güzel...
 • SosyalBayin.com | Sosyal Medya Bayilik Paneli| takipçi 1.00 tl | beğeni izlenme 0.04 kuruş | Denememiz için min 1 tl
  sosyalbayin sosyalbayin
  Üye olmak için tıklayınız Sistem Durumu : AKTİF SosyalBayin.com |Sosyal Medya Hizmetleri
 • Reklam Vermek İster misin?
  Admin Admin
  KONU KİLİT! Reklam Vermek İster misin? Herkese Merhaba.. Forumumuzda Kısa süreliğine uygun fiyatlarda Reklam fırsatı! Reklam vermek isteyenler için Reklam fiyat listesi ve boyutları sizler için...
 • Dialog Sohbet Scripti
  Okan_ISIK Okan_ISIK
  Dialog Sohbet Scripti Dialog sohbet scripti günlük hayatımızda sürekli kullanmış olduğumuz whatsapp uygulamasına benzemektedir. Arkadaşlarınızla özel konuşmalar yapabileceğiniz dialog scriptimiz...
 • Lisans Yönetim Scripti & Script ve Temalarınızı Lisanslayın
  Okan_ISIK Okan_ISIK
  Açıklama Bu ürün, mevcut script ve temalarınızı lisanslamaya yarar. Php ile kodlanmış olup PDO kullanılmıştır. Yalnızca php ile kodlanan script ve temalarınızı lisanslayarak koruma altına alır...
 • Rüzgar Radyo Scripti
  Okan_ISIK Okan_ISIK
  Rüzgar radyo scriptini kullanarak shoutcast destekli bir radyo oluşturabilirsiniz. Rüzgar radyo scripti mobil uyumlu olup şık ve sade bir görünüme sahiptir. DEMO İNCELE ADMİN PANEL DEMO İNCELE...
 • Canlı Radyo Scripti
  Okan_ISIK Okan_ISIK
  Canlı radyo scriptini tek seferlik ve ömürlük satın alırsınız, her ay ya da her yıl para ödemezsiniz, satın aldığınızda tüm dosyalar üyelik panelinize tanımlanır, radyo scriptine yeni bir...
 • Yazar Olmak İstermisiniz?
  Admin Admin
  Webmaster blogumuzda Yazar Olmak İstermisiniz? Blog sayfamızda Yazar olmak! Okumayı veya Yazmayı seviyormusun? forumumuzda Webmaster blog alanında sende bir yazar olabilir kendi konularını...
 • Forum Kurallarımızı Lütfen Dikkate Alalım!
  Admin Admin
  Merhaba Sevgili WebmasterForum.com.tr Kullanıcıları: Küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum sizlere! Geçtiğimiz günden buyana Forum Kurallarımızı İhlal Eden kullanıcı sayısı oldukça fazla buna...
 • Ücretsiz Kurumsal PHP Script
  Serkan Serkan
  İnternet ortamında gezen farklı amaçlarla tasarlanmış, güvensiz scriptler sitenize zarardan başka bir şey vermeyecektir. Herkesin bütçesi uygun olmayabilir ki günümüzde profesyonel bir scripte...
 • VDS Paketleri
  Admin Admin
  VDS Paketleri Merhaba arkadaşlar sizler için hazırladıgım VDS Paketleri Satın Almak İstermisiniz? VDS 1 PAKET Intel Xeon E5 2620 1 GB Ram 50 GB Disk Limitsiz Aylık Bant Genişliği. 1 Adet IP...
 • Türkiye Lokasyon Reseller Paketleri
  Admin Admin
  Türkiye Lokasyon Reseller ve Paketleri Kaliteli Türkiye Lokasyon reseller satın almak istermisiniz paketlerimizi İnceleyebilirsiniz. (RSTR- 1 PAKET) DİSK ALANI= 1 GB AYLIK TRAFİK= 100 GB...
 • Hosting Paketleri
  Admin Admin
  Hosting Paketleri Merhaba arkadaşlar: kaliteli ve kesintisiz sunucularımızda sitelerinizi barındırmak istermisiniz? Sizler için hazırladıgım hosting paketlerini inceleyebilirsiniz. ( Basit...
 • Dollarclix ödeme kanıtlı
  M metin1
  Dollarclix ödeme kanıtlı Dollarclix ödemeleri sorunsuz devam ediyor, siteye başladığımız günden bu yana sorunsuz her zaman ödemeler geliyor. 3 yıldır para çekmekteyiz siteden. Bildiğiniz gibi...
 • Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan
  M metin1
  Pocket-mine İle Sınırsız Para Kazan Pocket-mine yeni bir kazanç projesi. Pocket-mine ile kazanmak kolay 12 gün önce açıldı ve 15.646 kullanıcı var. Site madencilik mantığı ile işliyor, yeni...
 • İnstagram Takipçi Satışı (En Ucuz)
  LegionTR LegionTR
  1k %90 Aktif türk takipçi sadece 2.5 tl yanlış duymadınız.. instaci sitemize kayıt olup fiyatları daha detaylı inceleyebilirsiniz.. Referans olarak 1 kişi ye 1000 hediye takipçi gönderimi...
 • Golden-farm ödeme kanıtlı
  M metin1
  Golden-farm ödeme kanıtlı Golden-farm oyun onayarak para kazanabileceğiniz basit browser oyunlarından. Kazanmak için siteden kuş satın alıyoruz ve kuşlardan ömür boyu para kanıyoruz. Yumurta...
 • webmasterforum.com.tr hayırlı olsun
  Admin Admin
  webmasterforum.com.tr hayırlı olsun Merhaba arkadaşlar: bundan böle wmlik.com yeni adı webmasterforum.com.tr olarak anılacaktır. yeni ismimiz tüm webmasterforum, kullanıcıları adına hayırlı olsun.
 • Konularınızı Ön Plana Çıkarın
  Admin Admin
  Konularınızı Ön Plana Çıkarın Merhaba sevgili; webmasterforum kullanıcıları sizlerle yeni bir özelliği paylaşmak istedim. Artık özgürce yeni paylaşımlarınızı ön planda herkese gösterebileceksiniz...
 • Her Yönüyle Kali Linux Eğitimi - Penetrasyon Testleri İNDİRİMLİ KAÇIRMAYIN İNDİRİMİ
  damhaber damhaber
  Bu Kursa Katılarak Siber Güvenlik Alanında Büyük Bir Adım Atmış Olacaksınız. Bu Kursu Tamamladığınızda Bir Çok Alanda Penetrasyon Testlerinin Nasıl Yapıldığını Görmüş Olacak ve Kendi Başınıza...
 • Rol Oyunu Yazarı'ndan: Makale Hizmeti! KISA SÜRELİ KAMPANYA!
  Wallace Wallace
  Kendisinden 1 adet makale teslim aldım. Gayet başarılı yazıyor. Teşekkür ederim.Referans amaçlı 336 kelimelik bir adet makale alındı. Akıcılık imla gibi kurallara dikkat ederek yazmış. Teşekkürler...
 • Moderator Alımları Başlamıştır !
  LegionTR LegionTR
  MODERATOR ALIMLARI DEVAM EDİYOR! Değerli webmasterforum üyeleri çalışmalarımız gördüğünüz üzere, son sürat devam ederken sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz. Fakat site içi...
 • Örnek İlan Şablonu
  Admin Admin
  Örnek İlan Şablonu Merhaba Arkadaşlar. webmasterforum.com.tr sayfamızın yenilenmesiyle birlikde bazı özellikleri sizler için aktif etmiş bulunmakdayız bunlardan biri 2.el ilanlar bölümünde...
 • Webmaster nedir? Webmaster ne demek?
  WebmasterForum WebmasterForum
  Webmaster nedir? Webmaster ne demek? Webmaster kelimesi sizde neyi çağrıştırıyor? Webmaster ne iş yapar? Gerçek bir webmaster düzeyinde misiniz? Bu soruları öncelikle kendinize sorun ki kendinizi...
 • 1 Adet Ücretsiz .Com Domain Çekilişi..
  LegionTR LegionTR
  dovizyatirim.com adlı domaini sizlerden 1 kişiye ücretsiz vermek istiyoruz arkadaşlar.. şartlar gerçekten çok kolay 1- Katılacak her üyenin forumda en az 5 adet konusu olmalıdır. 2- Her üyenin...
Üst Alt