Genç biri nasıl toplumda başarılı olmak için elit bir gruba katılabilir ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Birisi, yabancı bir platformda başlıktaki soruyu sormuş, benzer biraz düzenledim ve sizin alayacağınız sade halinde buraya koydum. Altına çok güzel cevaplar gelmiş.

Sanırım bu arkadaş çeşitli platformlardaki Illuminati söylentilerine epey inanmış ve özenmiş olacak ki bu soruyu sormuş.

İnsanlar bu tür topluluklara katılarak başarılı, elit olabileceklerini zannediyorlar fakat bu durum hiçte sanıldığı gibi değil.

Onlar içerisine girerek başarılı olamazsınız çünkü sizi aralarına almaları için belirli bir başarıya sahip olmanız gerekir. Bu tarz gruplanmalar hakkında atılıp-tutulan bilgiler gereksiz ve anlamsız bir sempati oluşturabilir fakat bu durum gerçekleklikten oldukça ötede olduğunuzu gösterir.

Eğer böyle bir şey olsaydı, sahip olduğu fikirlerle dünyayı değiştirebileciğine inanan milyonlarca insan bazı "kardeşlik" yada yapılanmaların içine girebilirlerdi.

Bu yapılar nedir, ne değildir vs. bu konulara hiç girmiyorum, basitçe özenilen bu şeylerin yanlış anlaşılmasından bahsediyorum.

Hayatta başarılı olmak çok yüce bir amaçtır fakat başarılı olmak için bir gruba, bir yapılanmaya katılmak oldukça kötü bir fikir olabilir, siz elinizden geleni yapın ve o yolda cesaretle ilerleyin, emin olun size yardım etmek isteyecek birçok insanla karşılaşacaksınız.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
@Celil bak dün illuminatiye katıldım, ertesi gün hemen adminle sana bilgi gönderdiler o bizden diye, o yüzden yönetici oldum yaa. Gizli bilgi okuduktan sonra sil.

Üst Alt