Film Sitesi Kurma Hakkında

ilkaybaki

Bağımlı
Tepki
2
Merhaba,

Ben film sitesi kurmak istiyorum, bunun için script mi yoksa wordpess mi kullanmalıyım? Bu işi bilen biri detaylı bilgi verebilir mi? Hosting bayimden acıcam domain param var. Ve film ismi önerebilir misiniz?

Keyifci

Üye
Tepki
4
film sitesi çok uygun bir fikir değil bu zamanda hocam.. Telif hakkından başın illaki ağrır.. Ama ağrımadığını varsayalım googledan linklerini kaldırtırlar.. Yeni bir film sitesini büyütmek artık çok zor..

metalgear

Bağımlı
Tepki
2
@ilkaybaki bende keremiyav5 wordpress teması var lisanslı istersen devredebilirim. En hızlı optimize temalardan biridir. PM atabilirsin

Edit: Kurulmuş durumda bir sitem de var tema ile birlikte devir edebilirim.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhabalar, WordPress kullanacaksanız Keremiya isimli popüler bir tema var, Türkiye'de birçok site bu temayı kullanıyor. Kendi sunucunuzda barındırmak yerine Odnosslasniki gibi bir servis kullanabilirsiniz, site olarakta kendi sunucunuzda olacağından dolayı bu bir sorun olabilir ileriki zamanlarda, bu yüzden host yerine Blogger ile kurup, upload ettiğiniz videoları gömebilirsiniz. Film ismi önermek de, yani sizin böyle bir niyetiniz varsa zaten filmleriniz de vardır, burada film ismi söylemem doğru da olmaz ayrıca o size kalmış. Ayrıca @Keyifci ye katılıyorum. İdare etmek zor yani sıfırdan başlayıp.

ilkaybaki

Bağımlı
Tepki
2
Wordpress için özel film temalarından tavsiye ederim. Hosting ve domain olarak mutlaka off-shore olan sizin bilgilerinizi paylaşmayan hosting firmalarını tercih etmelisiniz. Herhangi bir telif durumunda başınız ağrımasın :)
off-shore dediğin firmaları göremedim, rica etsem PM'den link atar mısınız?

ilkaybaki

Bağımlı
Tepki
2
Merhabalar, WordPress kullanacaksanız Keremiya isimli popüler bir tema var, Türkiye'de birçok site bu temayı kullanıyor. Kendi sunucunuzda barındırmak yerine Odnosslasniki gibi bir servis kullanabilirsiniz, site olarakta kendi sunucunuzda olacağından dolayı bu bir sorun olabilir ileriki zamanlarda, bu yüzden host yerine Blogger ile kurup, upload ettiğiniz videoları gömebilirsiniz. Film ismi önermek de, yani sizin böyle bir niyetiniz varsa zaten filmleriniz de vardır, burada film ismi söylemem doğru da olmaz ayrıca o size kalmış. Ayrıca @Keyifci ye katılıyorum. İdare etmek zor yani sıfırdan başlayıp.
Büyük ihtimal wordpress kullanacağım, Keremiya temasının fiyatı bana pahalı geldi, ücretsiz yapmak istiyorum para vermeden yapmak istiyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375