En Seviyeli Sohbet Nerede Yapılır

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
En Seviyeli Sohbet Nerede Yapılır.

Merhaba sevgili Sohbet severler, günümüzün imkanları ile hoş bir ortam içerisinde seviyeli chat yapmak isteyen çok kişi tanıyorum onların istedikleri sadece huzurlu, sessiz ve güzel sohbet ortamı içerisinde olmak istemeleridir.
Hayatınızın ne kadar iyi yada kötü geçtiğini bilemem ama düşünülür ise tahminler edilebilir kim ne kadar eğlenceli, hoş, vurgun duymaz olsa da geride bıraktığı yada halen içerisinde olduğu sorunlarını yansıtmamaktadır. Bunun nedeni ise Sohbet platformlarının bu özelliği örtmesidir. Ne kadar kötü bir hal, durum içerisinde olsak da sohbet ortamı içerisinde olduğumuz zaman ayrı konular ile bambaşka düşüncelere kapılabiliyor aklımızda olan sorunlar bir nebze de olsa unutabiliyoruz.
Bir çoğumuzun derdi vardır bitmek bilmeyen sorunları da cabası ama önemli olan öncelikle bu sorunları mantıklı bir şekilde çözebilmektir. Bu para olur, Sorun olur, Aile içerisinde bir huzursuzluk olur. Her ne ise hani sonuçta insanı zedeleyen bir olay var ise bu durum içerisinde olmak çok zordur.
Bizim başarmak istediğimiz şey ise sorunları olan insanlar ile konuşarak onlar ile sorunlarını, dertlerini paylaşarak bir nevi ona dert ortağı olarak onu rahatlatmaktır.
Unutmayınız ki insan oğlunun başına her şey gelebilir bu nedenle onu düşünerek yola çıkmalı eğer samimi bir dostluk sergiliyor isen gerçekten sorunlarının olduğunu ve çözmekte başarısız olduğunu düşünüyorsan  yapman gereken bu konuyu paylaşmaktır.
Paylaştığın kişi ise gerçekten samimi olacak ve sana her konuda maddi manevi desteğini esirgemeyecek biri olmalı inanın ki gerçek dost görünümlü şahıslar da var bu devir öyle bir devir olmuş ki sana o an destekçi gibi görünür ve ardından unutur hiç arayıp sormaz bile..
Bu makalemi okuyan arkadaşlara sesleniyorum; Siz hiç mi sorun yaşamadınız ? Hiç mi huzursuz olduğunuz dönem olmadı ? Olmuştur elbet de bunu bir arkadaşınıza veya dostunuza açıklayıp paylaştığınız zaman o insan 2. gün hiç arayıp sordu mu nasılsın ? Durumun nasıl ? Sorunlarını aştın mı ? yapabileceğim bir şey var mı  diye hiç özdeyişte oldu mu ?
Bence olmamıştır olsa bile nadirdir. İşte anlatmak istediğim de bu aslında şuan bu devir öyle bir devir ki dost arıyorsan önce cebine bakacaksın sonra kafanı kaldırıp seçim yapacaksın..
Ama benim düşüncemde dostunu zor, kötü anda bulmak vardır Dost seçilmez..
Her ne ise Arkadaşlar fazla lafı uzatmadan kısadan bir tanıtım yazım olacak ve yazımı burada bitireceğim..

Üst Alt