Çöplük yer

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Neredeyse hiç zaman geçirmediğim, ortamını sevmediğim, gereksiz ve değersiz bulduğum o mâlum foruma bugün ufak bakayım dedim, zaman geçirme niyetim bile yokken bir konu oluşturup deneme yaptım, gelen cevaplarla resmen gözlerim karardı.

Orası tam bir çöplük ve tam anlamıyla gereksiz egoist ve kendini bir şey sanan 'biyolojik atık'larla dolu.

Nefrettt ediyorum.

İnsanların üyelik süreleriyle birbirlerini ezdikleri yozlaşmış, berbat bir alan orası. Konuyla bağlantısı yokken konuya hakaret ve iftiralar yazdılar.

9 yıllık kullanıcı yazmış ?. Ezik varlık, yağcı sen o 9 yıllık hesabınla ego kasıyorsun, farketmiyorsun ki hayatının 9 yılını bir forumda geçirip başka şey yapmamışsın, 9 yıl boyunca orada olman demek, 9 yıl yaşlanmana rağmen hayatta aynı noktada olup, bir şeyler elde edememiş olman demek. Bu kadarrrrr gereksiz bir alan yok yok.

Zaten sevmediğim ve zaman geçirmediğim bir yerdi. Şimdi ise tamamen nefret ettiğim ve girmemek için elimden geleni yapacağım bir yer.

Buraya not ediyorum, WF'nin zirvede olması için elimden geleni yapacağım, ne oluyorsa yapacağım. Nefret ettim.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ek olarak bu bahsettiğim berbat ötesi çöplük, kokuşmuş forumun üyelerinde öyle bir algı var ki: Türkiye'deki tüm sitelerin sahipleri illa orada üye olmak zorunda, "z sitesinin sahibi burada mı?" falan filan diye konu açarlar, bir tane düzgün adam zor bulursunuz içeride.

Bir camı açın da bakın, havaya, bulutlara, güneşe, bir arama motorlarına bakın, sizin o geri dönüştürmeye bile deymeyecek forumunuz dışında da bir web dünyası var.

Ek olarak konuyu okuyanlara da söyleyeyim, bugün sizi o foruma üye yapmayan Rabb'iniz için ne yaptınız ? Mutlaka şükredin arkadaşlar.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Sadece alıcı-satıcı çokluğundan dolayı o forumda bulunan, ticaretini başka yerlere taşımaya çalışan bir çok kişi var orada. Evet malum forum bir gelir kaynağı olabilir ancak gerçekten insanlarında ne saygı ne bir şey var. Sırf bu sitenin sahibiyim diye beni banlayan yönetimine selamlar olsun
Orada 2-3 üye var, özellikle 2-3 üye, buradan onların annelerine selam olsunnnnn mq. Bir gün orayı fena yapacağım, çok fena, buraya yazıyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Mq ben onların bak konu hortladıkça sinirleniyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Gelinlikçi biri var ona uyuzum zengin diye kendini bir şey zannediyor
Evet gördüm onu, şu an bilmiyorum eskiden aktifti şu an pek bakmıyorum zaten muhtemelen hâlâ öyledir.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Adamın biri kitap konusu açmış bir tane lavuk yorum yapıp hemen olayı siyasete kaydırmış çok boş elemanlar var :) şu senin dediğin 2 3 kişi kim merak ettim
Boşver, orada her olay siyasete gidiyor zaten, siyaset olmasa başka yerden hakaret ediyorlar insanlara, hep bir aşağılama.

Üst Alt