⭐ Cimri.com akakce gibi indirim sitesi yapmak isteyenler için cimribot hizmetinizde.

E-Ticaret & Alışveriş

toffbot

Bağımlı
Tepki
0
Bir süredir inceleme yapıyorum piyasada nelere ihtiyaç var diye. Bir konu buldum cimri.com daki teklifleri alıp kendi sitesinde otomatik olarak yayınlamak isteyen insanları görünce aklıma bu fikir geldi.

Size burada ilk versiyon olan cimribot özelliklerini biraz bahsetmek istiyorum. Detaylı bilgiyi ise özel mesaj üzerinden ileteceğim pdf olarak hazırladım. Aşağıda pdf in kapağını paylaştım.
cimri.png

Amaç
Yazılımda 4-6 ay boyunca çeşitli geliştirmeler yapacağım bu geliştirmeleri satın alan arkadaşlar ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekler.

Yazılımda bazı modüller zaman aldığı için ve bu zamanı da fiyata koyduğumda bütçe dostu olmaması açısından fiyatı da yormamak için ekstra modüller halinde geliştirdim. Özel mesaj olarak tanıtım PDF ini ve satın alanlar için bu projenin nereye gideceği ile ilgili kısa bir tanıtım videosu yaptım. Sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Proje başlangıç olarak cimribot gibi görünse de ilerleyen zamanlarda bu proje kollara ayrılıp tam bir ürün satış CRM i haline dönüştüreceğim. Ama bunun için zaman ve sizin de bu projeye olan isteğinizi görmem gerekiyor.

En son versiyonda artık bayilikler verebileceğiniz serverless yapıda çalışan realtime Türkiye’deki tüm alışveriş ağını önünüze dökecek ve belkide sizin satış sitenizi ve diğer pazaryerlerinde ki ürünlerinizi yönetmek istediğinizde sağlam bir entegrator olacak.

Yazılım
1 adet Admin Panel (themeforest ten alınmış tema ) 50$ değerinde
1 adet Ön yüz (themeforest ten alınmış tema ) 18$ değerinde
Laravel
MYSQL veya MariaDB
Nodejs

Kurulum
Pleks ve Cpanel gibi yerler de tek tık kurulum yapabilirsiniz.
Diğer platformlarda ise PDF dosyasında bahsettiğim şekilde ilerleyeceğiz.
Tüm kurulumları ben yapıyorum.

Admin Panel
Panel çoklu işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz bir çalışma prensibiyle oluşturdum.
Genel ayarları ve ürün, marka, Pazaryeri gibi dataları kolaylıkla toplu silebileceğiniz veya kendi aralarında taşıyabileceğiniz bir ekran gerçekleştirdim.

Önyüz
Ön yüzde değiştirebileceğiniz alanlar ve kişiselleştirebileceğiniz Adsense Reklamların yönetimi için
Admin panelde ayar alanları yaptım.

Başka tema kullanmak isteyenlere kendi temalarını da kısa bir süre içerisinde ücreti mukabilinde değiştirebilirim.
Ön yüz çalışma mantığını aynı cimrideki gibi bir akış içerisinde gerçekleştirdim.
PDF te admin panel ile ilgili detayları sizinle paylaşıyor olacağım. Önyüz için ise size link atıyor olacağım.

Bu proje Wordpress ile alakası yoktur.
Kodlar opensource sizin tarafınıza tamamen verilcektir. Herhangi 3. Parti bir bağlantı bulunmamaktadır. (Yani Bir API ye felan bağlı değilsiniz.)

Üst Alt