Tüketici Elektroniği Fuarı’nın yapıldığı Las Vegas’da tanıtımı yapılan en iyi 5 masaüstü bilgisayar, tüketicilerden yoğun ilgi gördü.
Dünyaca ünlü teknoloji devlerinin ürünlerinin tanıtımını yaptıkları fuarda, farklı bilgisayar çeşitleri özellik ve fiyatlarıyla büyük ilgi gördü. Performans ve kapasitenin sınırlarını zorlayan en iyi 5 masaüstü bilgisayar, CES 2019 fuarında görücüye çıktı. Fuarda ilgi çeken ve yorumlarla desteklenen bilgisayarlar hakkındaki detayları, sizler için sunduk.
CES-2019’da-Tanıtımı-Yapılan-En-İyi-5-Masaüstü-Bilgisayar.png

CES 2019’da Tanıtılan En İyi 5 Masaüstü Bilgisayar
Lenovo Yoga A940
Muhteşem tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken Lenovo Yoga A940, fuarda en fazla ilgi çeken bilgisayarlardan birisi oldu. AMD Radeon RX 560 grafik kartı, 27 inç QHD ekran ve 8. Nesil Core i7 işlemci gibi muhteşem özelliklere sahip bilgisayar, 32 GB RAM özelliğiyle de dikkat çekiyor. Bilgisayar, Nisan 2019’da, teknoloji mağazalarında satışa sunulmaya başlandı.
ASUS PROART PA90
Yoğun bilgisayar işleri için ideal seçenekler arasında görülen Asus Proart PA90, 9. Nesil Intel Core i9 işlemci, Nvidia Quadro P4000 grafik kartı ve 64 GB RAM gibi, dikkate değer özellikleriyle öne çıkıyor. Her ne kadar oyuncu kitlesini hedef almayan bir bilgisayar olarak gözükse de, orta segmentte yer alan oyunlar için iyi bir performans sergileyeceği kesin. Bilgisayarda sıvı soğutma sisteminin kullanılması da, dikkat çeken bir başka özellik olarak karşımıza çıkıyor.
ORIGIN CUBE
Kasası tamamen cam kaplama olan bilgisayarın, oyuncular için özel niteliklere sahip olduğu biliniyor. Bilgisayar kasasının aynı zamanda klasik kasalardan farklı olarak boyutu küçültülerek küp şeklinde yapılması da, tasarımsal bir fark olarak karşımıza çıkıyor.
CORSAIR ONE PRO I180
Hem yoğun iş, hem de yoğun şekilde bilgisayar oyunu oynayanlar için tasarlanmış bir bilgisayar. 960 GB SSD ve 2TB HDD gibi özelliklerinin yanında, 12 çekirdekli Intel Core i9 işlemcisi bilgisayarın öne çıkan özellikleri arasında.
DIGITAL-STORM-AVENTUM-X-300x174.png

DIGITAL STORM AVENTUM X
Dünyanın en iyi masaüstü bilgisayarlar arasında gösterilen ve özelliklerine baktığımızda performansına kullanıcısının hayran kalacağı Aventum X, Nvidia Geforce RTX 2080 Ti 4 adet ekran kartına sahip. Intel Core i9 işlemci kullanılan bilgisayar, teknoloji meraklıların oldukça ilgisini çekmeyi başardı.

Üst Alt