Bütün Dillerde Metin Seslendirme İndirim Kuponu - Voiser.net

semihmalkoc53

Meraklı
Tepki
2
Voiser.net ile İçeriğinize mükemmel uyum sağlayacak insansı makine sesleri ile her alanda seslendirmeler yapın.

Pahalı mikrofonlar, ses stüdyoları ve seslendirmenlere ihtiyaç duymadan Youtube'a içerik üretinVoiser’ın gelişmiş dijital kitap analizi ile haftalar sürecek kitap seslendirmelerine dakikalara içerisinde sahip olun.

Tanıtım Filmi, Oyun, Anons, IVR Tanıtım filmleriniz, Anonslarınız, Sesli Yanıt sistemleri; ihtiyacınız olan tüm alanlar için ses üretin.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince, Japonca, Korece ses seçenekleri ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde sese çevirin
Metin dosyalarınızı kolayca sese çevirin. Tanıtım videoları ve sosyal paylaşım içeriklerinize anlatım oluşturun. Podcast yayınları yapın.

Api Servisi ile tüm Haber, Köşe yazısı, Yayın, Makale ve Paylaşımlarınızı seslendirin. Kullanıcılarınıza bir ebve Mobil Player ile dinleme imkanı sunun.

Uzaktan Eğitim ve sunum içeriklerinizi seslendirin. Slaytlarınıza seslendirme ekleyin, anlatımlı videolar oluşturun.

Buradan istediğiniz bir paketi seçip ödeme kısmında bu indirim kodunu yazarsanız. %10 indirimden faydalanabilirsiniz.
Örnek olarak denemek isterseniz Buradan deneyebilirsiniz.

İndirim Kodu: tekno10

Üst Alt