Bommice >>!! Eğlence Doruklarda!! *-*

BomMice >>!!

Yeni üye
Tepki
0
BomMice >>! Yepyeni Dolu Dolu Bir Server Kesinlikle Muhteşem
İçinde 7/24 Mod Koruması Reklam Koruması Olan
Yanlış Bir Yönerge Olmayan Ki İstesek Bile Olamaz %100 Modüllü
Herkes Mod Olmak İçin Server Arıyor Biz Bu Fırsatı Size Sunuyoruz Kesinlikle Yalan Yok
Ama Siz İnanmıyacaksınız Ama Ben İnandıramıyacağım... ^-^
Fakat Doğru Soylediğimizi Anlamanız İçin İnceden Bir Ricamız Olucak Siz Düşünün Oyunun Sahibisiniz Onunuze Geleni Mod Yaparmısınız??
Tabikide Aranızda İyi Niyetli Arkadaşlar Çıkacaktır Yaparım Ben Diyen..
Peki Size Bir Soru Mod Yaptığınız Bir Adam Ya Başka Bir Serverden Gelmiş Ve Sizde Casusluk Yapıyorsa Yada Oyuncularınıza Gizlice Kendi
Serverinin Reklamını Yapıyorsa İşte Bizde Buna Bir Çözüm Bulduk Ve..!!
Hem Siz Mod Olucaksınız Hemde Server Gelişecek Ve Her Gelen Mod Olmayacak Diye
Yönetim Kararı Serverimize 10 Kişi Getiren Mod Olacaktır..
10 Kişi Çok Diyenlerinizde Olacak Biliyorum Fakat Transformiceye girdiğinizde Bile En Kötü 15 Dakika İçinde 3 Arkadaşınız Oluyor Peki Şimdi 10 Kişi Getirmek Zormu Geldi. :D
Oyunda Bu Arada Mod Olmak Tabikide Kolay Değil Bazı Şartlarımızda Oluyor Hali İle Bu Şartları Ciddiye Alan Arkadaşlar Oyun İçi ./c Laudatory Veya ./c Sanaltarih Yazarak Gerekli Bilgileri Alabilirler...
Şimdi En Eğlenceli Kısmına Gelddiiikk ^-^
Pekii Oyunumuzda Neler Bulunuyor..;

1 -Oyunumuz Son Transformice Sürümüdür..
2- Sınırsız Sayıda Peynir Ve Çilek Sizleri Beklemektedir.. ^-^
3- Etkin Oyun Koruması Vardır Siz Rahatça Oyunun Keyfini Sürer İken Biz Saldırıları Önlüyoruz (Biz Derken Oyunun Kendi Sistemi Ve Yetkililer)
4- Coins Sistemi Gelmiştir Her 1. Girişinizde 2 Coins Alırsınız Bu Coinsler Biriktiği Zaman 10.000 Coins Yapana Kendisine Özel Veya Daha Açıkça Kendi Profilinde Gözüken Title Oluşturulacaktır Oyun İçi Titlelerden Seçimde Yapabilirsiniz.!! *-*
5- #Fastracing Ve #Meepracing Gelmiştir *-*
6-First Almak İçin 4 Kişi Olmalısınız
7-Oyunumuzda Deliğe 1. Giren Her Kişi 15 First Almaktadır... *-*
8-Yeni Olarak /Bomarket Eklenmiştir İçinde ./PeynirMarketten Tutun ./FirstMarkete Kadar Her Türlü Market Tipi Vardır... *-* Girdiğiniz Marketlerde First Karşılığı Veya Peynir Karşılığı Yeni Titleler Alabilirsiniz!! *-* İçinde Atatürk Titlesinden Foxy E Kadar Bütün Titleler Bulunmaktadır....
9-Oyunumuzda Bütün Taglı Odalar Etkindir (#Deathmatch' Dan #Fly A Kadar) *-*
Hepsini Sığdıramadım Kusura Bakmayın Daha Binlerce Yeniliğide Serverimizİ Ziyaret Ederek Keşfedebilirsiniz....*-*

https://bommice.com
<< ! BomMice TR Ekibi ! >>

Üst Alt