Bloguma Bakabilir Misiniz?

candogancan

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Blogumdaki eksikleri söylerseniz sevinirim ve araştırarak yazmamı istediğiniz şeyleri blogumdan bana yazabilirsiniz

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba, Gooyabi Templates, Sora Templates ile beraber Blogger için en iyi tema üreten kuruluşlardır. Güzel bir tema seçmişsiniz, sitenin içi biraz boş olduğu için Gadget'lara doldurulacak bir şey bulamayan algoritma yüzünden, bazı alanlar orantısız biçimde boş kalmış, o gadgetları düzeltirseniz iyi olur. Ancak Gooyabi temalarında SEO'ya özellikle dikkat etmenizi, XMLi manuel düzenlemenizi öneririm çünkü çoğu Gooyabi teması SEO uyumlu olmuyor. Bana kalırsa, varsayılan Blogger teması daha iyi, SEO açısından zaten öyle. Logonuz çok iyi olmuş, özgün bir isminiz de var. Düzenli makaleler ile iyi görüntüleme alabilir, kendi alan adınıza bağlayarakta kullanabilirsiniz. Malesef Blogger'a tema uygulandığında, menüler vb. manuel olarak, xml ile düzenlemek gerekiyor, Blogger'ın uyumluluğu yok çünkü ama tamamlarsanız güzel iş çıkar. Başarılar...

candogancan

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Site güzel beğendim. benimde teknobalik.ml diye sitem var :D
onunda sitesine bakalım arkadaşlar... güzel bilgiler paylaşıyor ben 0 içerik ile adsese başvuru yaptım nasıl olduysa kabul edildi bana kod gönderdiler

Üst Alt