Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın ! ( İspat Eklendi )

efeince

Bağımlı
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar,

Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin'i sizlere duyurmak için konuyu açtım.

Evvela, sizlerden ricam - sizlere hiçbir kayıp vermeyecek olan referansımla ( Referanssız Üyelik ) üye olarak, siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz.

Siteye üye olduktan sonra, SMS onayı istenecek. Ardından , rutin KYC ( Müşteri Kimlik Onayı ) için, pasaport, kimlik, ehliyet gibi resmi bir kimlik belgesi ve adınıza olan bir fatura ile, kaydınızı doğrulamanız istenecek. Bu aşamalardan geçtikten sonra, hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Tanımlanan Exen Coin'i hesabınız onaylandıktan hemen sonra borsada işleme sokabiliyorsunuz.

Şuanki sitedeki piyasa değeri 30 TL kadar.

Siz ister yatırım yaparak, ister benim gibi tanıtım konuları açarak referans kasabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

WDa9J4.png

Evvela hesap oluşturun. Rutin mail onayı için mailinize bir aktivasyon kodu gelecek. Tıklayarak , üyeliğinizi aktif edin.

dBDZyp.png

Ardından SMS ile aktivasyon yapacaksınız. SMS doğrulamasından sonra , KYC doğrulaması adımına geçeceksiniz.

NDNgMg.png

Nihayetinde, 24 saate kadar onay aldıktan sonra hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Anında , borsada işlem gören BTC'ye çevirebilir, yada TL olarak çevrim yapabilirsiniz. Transferler için bazı limitler var. Yatırım için para yatırıp işlem yapmadıysanız, sizde daha önce dediğim gibi konular açarak referans kazanabilirsiniz.

oVp8BX.png

Exen Coin, borsanın kendi coin'i ve belirli zamanlarda, ( ayın belirli günlerinde ) borsa o coinleri satın alıp imha ediyor. Sitesinde zaten bu konuda tüm bilgiler eksiksiz paylaşılmış.

Ama unutmayın, referansınızla kayıt olan herkes bu onay aşamalarını geçmesi lazım. Ancak o zaman hesabınıza referansınız yükleniyor.

Tekrar rica ediyorum, referansım ile kayıt olmanız size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Şayet, enazından konuya harcanan emek için referans ile kayıt olursanız sevinirim.

İspat :
3 referans ile elde ettiğim 90 TL'nin karşılığında, BTC satın aldım arkadaşlar.

b6RoRG.jpg

İşlem yaptığım bir borsaya transfer ettim ve 10 dakikada gönderildi.

yq9Ov9.jpg

Önemli Not :

Borsa, 18 yaşından küçüklerin üyeliğini onaylamıyor. KYC doğrulaması için adınıza herhangi bir fatura yoksa, e-devletten alacağınız ikamet belgesinin ekran görüntüsünü de kullanabilirsiniz. Exen Coin ilk işlem gördüğünde 100 adet için 1500 TL civarı fiyat biçildi. Şuan için 30-40 TL arasında işlem görüyor 100 adet. Ama heran yeni sürprizler olabilir :)

Son düzenleme:

adem

Meraklı
Tepki
0
Ben bitcoin denen zımbırtıyı hiç anlamadım bilinmedik biyere para göndermek çok mantıksız hocam kişisel görüşüm bu yönde önerdiğiniz site olarak söylemiyorum tabi genel anlamda.

cebrayil499

Eski üye
Tepki
3
Çok iyi forum

Üst Alt