Aylık 2.000 TL Gelirli Satılık Hazır Sistem 18 Domain + 1097 Subdomain

Tepki
1
Konu ve konudaki istatistikler 12.10.2020 saat 23:30 da güncellenmiştir.
8.000 TL ye 18 domainli, 1097 hesaplı , aylık 2.000 üzeri gelirli sisteme sahip olacaksınız.

ciddi alıcılarla pazarlık yapılacaktır.

Merhaba arkadaşlar. Son zamandaki işlerimin yoğunluğu ve ilgilenememekten dolayı elimdeki Adjo sistemi ile gelir getiren Pinterest sistemini satmaya karar verdim.

Sistemim 18 ana domain + bunlara subdomain şeklinde bağlı 1097 Pinterest hesabı ile çalışmaktadır. Sistem zamanında 1 subdomain = 1 pinterest hesabı şeklinde, saatte 1 pin atılarak pinlenmiştir. Subdomain çalışılmış olup, ana domainlerine pin atılmamıştır. Sistemde pinterest hesaplarına bağlı olarak hit bulunmakta olup, sistem aktif pinlememektedir. Sistem aktif olarak pinlemediği için yedek verilmeyecek olup, domainler ve pinterest hesapları verilecektir. Sistemi alan arkadaş isterse domainleri hostinge bağlayıp * (willcard) dinamik subdomain yöntemiyle veya diğer yöntemlerle hitleri alabilecek ve reklamına&sitesine yönlendirebilecektir, isterse de hesapların tokenleriyle pinletmeye devam edebilecektir.

1097 adet pinterest hesabı; giriş maili, şifresi, profil URL, token 1 , token 2 olarak Excel tablosunda düzgün bir şekilde teslim edilecektir. Hesaplar forumda Kesshh rumuzlu üyeden alınmıştır. Forumda gerek hesap satışından gerekse diğer durumlardan dolayı arkadaşın aleyhine açılan bir şikayet konusu bulunmamaktadır.

Yukarıda anılan 1097 Pinterest hesabının her birinde 300-2500 arası pin bulunmaktadır (Çoğu 600+ pinlenmiştir). Fazla pinletmedim ki hesap kapanmasın veya banlanmasın. Hesaplar toplu satılacağı için, hesapların tümünde totalde 1.089.444 pin , 23.694.576 gösterim , 2.318 takipçi bulunmaktadır. (13.07.2020 gece saat 02:12 itibarıyla ölçüldü. ) Hesapların eskiliği 5ay + süredir.

1097 pinterest hesabına pin atmış olan (Size vereceğim 18 adet domain, ana domainlerde ana domain ban yoktur. Hesaplar açıktır. Hesaplarda shadow ban yoktur. Kontrol edilmiştir. Siz de edebilirsiniz.

18 ana domainin hepsi .com uzantılıdır. Domainlerin hepsi tarafınıza ilgili kayıt firmalarından hesap açtığınız takdirde ücretsiz transfer edilecektir. Kayıt firmaları Güzelhosting, Turhost, İsimkayit.com, Porkbun, İnterserver.

Sistemin günlük ortalama hit sayısı 2k dır. Hitler çoğunlukla ABD dir. Ki benim kullandığım adjo ve diğer kullanılan reklam firmaları büyük çoğunlukla en iyi parayı ABD hitine ödemektedir.
Aylık geliri ise 2000TL üzeridir. Bakınız : https://prnt.sc/uy0d0d

Hesaplarla ilgili aklıma gelen her şeyi açık ve net olarak yazdım. Sorusu olan konumun en altında yer alan telefon numaramdan ulaşabilir. Aşağıya kazanç görüntülerini de atıyorum. Ben yukarıda anlattığım sistemden bu şekilde kazandım. Alan arkadaş da inşallah kazanır. Sistemi olduğu gibi pinterest hesapları + domainler ile teslim edeceğim. İsteyen hitlerini yönlendirsin, isteyen tokenle pinletsin. Yarına sağ çıkmaya bile garantimiz yok iken , pinterest işinde kimse kimseye yarın için garanti vermezken, ben de bu sistem için kimseye kazanabileceği, shadow ban yemeyeceği , hesapların kapanmayacağı hususunda hiç kimsenin garanti vermediği gibi ben de garanti vermiyorum. Fakat hesaplar aktif pinlemediğinden ban yeme ihtimali çok düşüktür.

Adjo ekran görüntüsüne bakarsanız uzun bir süredir pin atılmamasına rağmen pasif gelir getiriyor. Geçen ay olan kazanca baktığınızda euronun da malum yükselişine göre 2k TL üzeri gelir elde etti.Bu şartlarda 6 aylık gelirine değil 3 aylık gelirine veriyorum. Borcum olmasa zaten bu fiyatı da söylemem.

Ücret konusuna gelecek olursak;
Sistem için düşündüğüm toplam ücret (4 aylık geliri) : 8000 TL.

8.000 TL ye 18 domainli, 1097 hesaplı , aylık 2.000 üzeri gelirli sisteme sahip olacaksınız.

Ciddi alıcılarla pazarlık yapılacaktır.

İletişim: Foruma pek bakamıyorum whatsapp veya telefonla ulaşın: 0541 299 35 40

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Güncel ss 12/10/2020 Pazartesi saat 23:20 = https://prnt.sc/uy0bim

Hit ve kazanç görüntüsü Güncel 12/10/2020 Pazartesi saat 23:20 : https://prnt.sc/uy0brs

Ödemeler görüntüsü : 12/10/2020 Pazartesi saat 23:20 :
https://prnt.sc/uy0cj3

r10 multi konu

Sisteme ait domain tablosu:

Pinterest hesapları istatistik görüntüleri:

Üst Alt