Atlas Yıldızoğlu - DOLANDIRICIDIR, DİKKAT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nova

Yeni üye
Tepki
0
WEBMASTER FORUM YÖNETİMİ TARAFINDAN KONU DÜZENLENMİŞTİR.

Konuda bahsi geçen Ahmedi Münir Önen isimli şahsın olayla bir alakası yoktur.
Ahmeti Münir Önen'in burada sadece banka hesapları kullanılmıştır.
Dolandırıcılıkla ilgisi yoktur. Kimliği kullanılmıştır.

Dolandırıcı şahsın adının bize Atlas Yıldızoğlu olarak bilgisi iletilmiştir.

Konuda adı geçen dolandırıcılıkla ilgisi olmayan Ahmedi Münir Önen ile Webmaster Forum yönetimi arasındaki konuşmayı buraya bırakıyoruz.
Herkese iyi forumlar diliyoruz, yanlış bilgilere insanların gereksiz yere karalanmasına forumumuzda müsade edemeyiz.

Screenshot_11.png

merhaba,

bahsi geçen şahıs dolandırıcı olup, kimsenin alışveriş yapmamasını rica ediyorum. birçok webmaster forumlarında kendisi, özellikle kapsamlı Seo, Site anazili, PBN Network kurulumu, gibi işler yapmaktadır. hosting/sunucu alım konuları da açmaktadır, başınıza bela almamak için bu karaktersizden uzak durunuz.

kendisi Konya - Selçuklu'lu, hakkında birçok bilgiye sahibim. 2 yıldır tarafıma ödemesi gereken yüksek meblağ borcunu ödemediği için, bu pazartesi günü avukat aracılığıyla, hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.

başka insanların da mağdur olmaması adına, ifşa ederek fişlenmesi adına konu açmış bulunmaktayım.

--

fake olarak kullanmakta olduğu iletişim bilgileri;

Ad Soyad :
Atlas Yıldızoğlu / Aslı Koç / Viln Sibar
Eposta adresi : atlasyildizoglu@gmail.com / atlasy@protonmail.ch / mdm.asli.koc@gmail.com
Skype adresi : live:atlasy_6 / live:aslikoc_hukukburosu

-- güncelleme --

açmış olduğum tüm platformların yönetimlerine ulaşarak, kendini avukat olarak tanıtmaya başlamış. hiçbir yönetimin buna inanmamasını rica ediyorum. ortada herhangi bir avukat falan yoktur, farklı isimler ile kendini avukat olarak tanıtmaktadır. - fişlendikten sonra tutuşmuş

-- 15/02/2019 - şahıs hakkında, istanbul büyükçekmece adliyesi'nde suç duyurusunda bulunuldu.

konu içeriğine yalnızca birkaç konuşma görüntüsü ekliyorum, konuyu birçok webmaster forumuna açacağım için bu bir multi konu olacaktır, forum yönetiminin talep etmesi halinde çok daha fazla kanıt gönderebilirim.

* yazım hatası varsa affola, konu yanlış yere açıldıysa yönetimin konuyu ilgili bölüme taşımasını rica ediyorum.

** 2017 başından itibaren oyalamaya devam ediyor, söylemiş oldukları tamamen hikayedir. (2 yıl gibi bir süreçte, hikaye hiç değişmedi hep oyalamaya yönelik konuşmalar.) bu kadar yeterlidir
RpS_smile.gif

kullandığı banka hesap bilgileri;

# güncelleme yapıldı konunun en üst kısmını okuyun!

bu ve bunun gibi birçok hesabı kullanmakta olduğundan, herhangi bir ödeme yapmayınız.

ek olarak konuşmalar ekledim; (tabii ki skype'dan uzun bir süre önce engelledi) :)

ayrıca hiç utanmadan, bir de domain kaydı yapıp blog açmış. kendince hikayesine orada devam etmekte.

https://hizliresim.com/bVZmJ0

Son düzenleme:

nova

Yeni üye
Tepki
0
konuya ek bilgi ekledim, tüm şikayet konusu açtığım platform yönetimine ulaşarak;

kendisini fake isimlerle avukat olarak tanıtmaya başlamış, hiçbir yönetimin buna inanmaması önemle rica olunur. ortada herhangi bir avukat yoktur, yönetimlere konuları editletmek için yalan söylemeye devam etmektedir. hakkında bu haftaiçi savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

konuya kullanmakta olduğu banka hesap bilgileri de eklenmiştir.

bazı forumlarda kullanmakta olduğu k.adları;

XanTos, atlasy - her iki hesabıda banlanmıştır.

bilginize.

Son düzenleme:

ilgintv

Yeni üye
Tepki
0
Allah'a büyük konuşmayalımda üç lira için değmez arkadaş

nova

Yeni üye
Tepki
0
Allah'a büyük konuşmayalımda üç lira için değmez arkadaş
üç lira için değil, rakam ciddi anlamda yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt