Arka planı Kaldırma Çilesi Bitiyor

hackeray

İçerik Editörü
Katılım
15 Ara 2018
Mesajlar
25
Çözümler
1
Tepki
7
Fotoğraflardan Arka Planları otomatik olarak kaldır

Remove.bg, servise yüklediğiniz fotoğrafların arka planını kaldırmak için kullanabileceğiniz yeni bir ücretsiz çevrimiçi hizmettir.

Bazen arka plandaki alakasız insanlar veya nesneleri görüntüden çıkarmak zorunda kalabiliyoruz, örneğin bir sosyal paylaşım platformuna medyamızı attığımızda merkezinde biz olmak istiyoruz.Bir fotoğraftan arka planı kaldırmak için manuel araçlar kesinlikle en doğru seçenektir, ancak birçok bilgisayar kullanıcısının görüntü işleme programlarına sahip olmadığı gibi bu işlemlerdeki beceri ve teknik bilgisi yeterli olmayabilir.Remove.bg şu anda ücretsiz olan yeni bir görüntü işleme hizmeti. Servis süresi çok kısa ve kullanışlı kullanıcı dostu arayüze sahip, Yapmanız gereken tek şey düzenlemek istediğiniz fotoğrafı seçmek ve düzenlediğiniz fotoğrafı yerel sürücünüze indirmek için işlem tamamlandığında indirme düğmesine tıklamanız yeterli.


İnternet erişimi olarak yüklemekFotoğrafa İnternet üzerinden erişmek istiyorsanız, bunun yerine bir URL girmeyi seçebilirsiniz. Remove.bg seçilen fotoğrafı düzenler; işlem süresi nispeten kısadır ancak görüntünün boyutuna bağlıdır.Görüntü Arka planını Kaldır, fotoğraftaki bir kişiyi görünür durumda tutmaya ve arka plandaki görüntüden kaldırmaya çalışır. Hizmetin işlevselliği şu anda ön planda olan kişilerle sınırlıdır; arka plandaki nesnelerle düzenleme yada fotoğrafların arka planda kaldırılması için kullanılamaz.

Fotoğraf işlem sınırı

Bir başka sınırlama, yüklenen görüntü boyutlarını maksimum 8 Megabayt'a sınırlamasıdır.Fotoğraf site tarafından kabul edilirse arka plan kaldırma gerçekten iyi çalışıyor. Algoritma fotoğraftaki bir şeyi bir kişi olarak tanımladığı sürece, hata payı minimum düzeyde işleyebiliyor. (Aşağıdaki ekran görüntüsüne baktığınızda görebileceğiniz gibi).

resm.png
 
Üst Alt