Afrika yıldızı, kesinlikle takip etmeye değer bir youtube kanalı.

Toltek

Eski üye
Tepki
49
Afrika yıldızı, kesinlikle takip etmeye değer bir youtube kanalı. buradan herkesi nalya'yı desteğe ve takip etmeye çağırıyorum..

afrika yıldızı hakkında küçük bir araştırma yaptım. öncelikle, gerçek adı nalia andre'dir. mozambik'te doğup büyümüş. ana dili changanaca'ymış. liseden sonra üniversiteyi yurt dışında okuma hayâli varmış. yaptığı araştırmalar, başvurular ve girdiği sınavlar sonucu türkiye'de okumaya karar vermiş. bolu abant izzet baysal üniversitesi'nde uluslararası ilişkiler okumak için ülkemize gelmiş. ülkemizde yaklaşık altı yıl yaşamış. bu süreçte öğrenciliğinin yanında ingilizce ve ispanyolca öğretmenliği de yapmış. medeni hâli bekârmış. okul bittikten sonra bir süre daha ülkemizde kalıp 2020 yazında(ağustos) ülkesi mozambik'e dönmüş. orada ne kadar kalır, ülkemize tekrar döner mi bilemiyorum. ancak ülkemize dönmek isterse kendisine her zaman kapılarımız açık olacaktır, bunu bilmesini isterim..

DB36ECE8-370E-408D-B02B-673153EDF82A.jpeg

nalya, son derece zeki, tatlı, canayakın, şirin, sevecen, güzel biri. kendi aksanıyla türkçe konuşması da çok tatlı. konuşması çok sembatik
youtube'ta maalesef kalitesiz, seviyesiz, rahatsız edici o kadar çok ünlü sayılan kişi var ki afrika yıldızı onların arasında âdeta bir güneş gibi parlıyor..

sevenleri aylık 5 - 10 - 20 - 50 - 100 lira gibi katkılarla tamamen kendi rızasıyla ve isteğe bağlı olarak nalya'yı desteklemiş olurlar. burada, üyelik ayrıcalıklarından yararlanma, rozet kullanımı falan işin hikâye kısmıdır. burada önemli olan afrika yıldızı gibi güzel, kaliteli, bilgilendirici, eğlenceli içerikler üreten değerlere destek olmaktır. buradan gelecek olan gelirin %70'i doğrudan nalya'nın kendisine gidecektir. böylelikle nalya geçimini daha rahat sağlar ve kendini hazırlayacağı içeriklere daha fazla verebilir.

Destek Olalım: https://www.youtube.com/channel/UCwMgH6HPdvBT5wt3MkZ0rCg

Üst Alt