? ⭐%50 İndirim / Lider Hosting Firması / Full SSD / Web Hosting / 7/24 Canlı Destek ⭐ ?

E-Ticaret & Alışveriş
Kurumsal Bilgiler
Firma Adı: Teknofirst İnternet Hizmetleri
Vergi Dairesi: Sivas
Vergi Numarası: 8111147322
Ticaret Ünvanı: TEKNOFİRST İnternet Hizmetleri
Telefon Numaramız: 0(850) 305 71 53 ( whatsapp , ticket , telefon desteği )
Kurumsal Mail : info@teknofirst.com

TeknoFirst

? SERVERS PROVİDER ?
Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
37
1 adet VDS alındı hızlı ve güvenilir firma başarılar...
Luwexigo;1076152508' Alıntı:
Kendilerinden yakın geçmişte bir basic paket wordpress hosting kullanma fırsatım oldu ve en düşük paket olmasına rağmen gayet hızlı ve stabil çalıştığını söyleyebilirim.
bcaylaak;1075487701' Alıntı:
Kısa bir süreliğine paketlerden birini satın aldım. Siteler gerçekten hızlı, GTMetrix de siteye yaptığım düzenlemeler ile A - 100 / A - 98 puan aralığında sonuçlar çıktı. Daha önce kullandığım bir hosting de Demo Import ederken Timeout sorunuyla karşılaşıyordum aynı temayı yine aynı şekilde kurulum yaptım bir sıkıntı yaşatmadı. Destek veren arkadaş sağolsun gerçekten baya ilgili davranıyor. Mail üzerinden de iletişime geçti. İlerleyen dönemlerde hem kendim hem de iş yaptığım müşterilerime tavsiye etmeyi düşünüyorum. Verilen hizmet için teşekkürler.
Anachronos;1076152553' Alıntı:
Ben de TeknoFirst ile çalışıyorum. Hostingin hızı oldukça muazzam. Başınız sıkıştığı anda destek veriyorlar bizzat ilgileniyorlar. Efendi kibar işine sadık insanlar. Başarılarınızın devamını dilerim.
eminilhan;1075804222' Alıntı:
Kendilerinden 1 senelik reseller aldık. Sağolsunlar her vakit yardımcı oldular. Herkese öneririm.
Dr.SEO;1076157713' Alıntı:
Hayırlı olsun canım kardeşim, işini doğru düzgün yapan ve müşterisini düşünüp özen göstererek gece gündüz demeden tüm ekibi ile kusursuz bir hizmet anlayışı sunmakta olan bir firma olduğunu söylemek isterim. Çalışmaya başladığınız zaman asla pişman olmayacağınız ve sürekli olarak çalışmak isteyeceğiniz bir başarılı firma. Tırnaklarıyla kazıyarak gece gündüz sürekli alt yapıyı geliştirerek faaliyet gösteren teknofirst.com tebrik ediyorum.
MuratReis;1076152655' Alıntı:
@TeknoFirst; ile çalışıyorum ilk tanışmamız web site yaptırmaktı ve şuan hala yardımlarını eksik etmiyorlar ilgi alakası ile samimiyeti ile ve en önemlisi güvenilirliği ile kesinlikle tavsiye ederim...
metehangumusay;1076175927' Alıntı:
Plus Wordpress paket alındı çok teşekkür ediyorum canlı destekten hızlıca halledildi
Voli53;1075838250' Alıntı:
Bir adet reseller alındı. Hemen teslim edildi.
Amojunn;1076192464' Alıntı:
‼Çok hoşgörülü iletişim olarak iyi bir firma . HOSTİNG aldım kesinlikle tavsiye ederim .
ByFan;1076197339' Alıntı:
hayırlı satışlar dostum, 4 adet sitem burada barınıyor ve muazzam ilgileniyorlar herkese taviseyemdir gecenin bir vakti yazsam bile anında cevap veriyorlar ve sorunumu dakikalar içerisinde çözüyorlar alıcaklara tavsiyemdir
networkdestek;1076214971' Alıntı:
XLarge Reseller Hosting Paketi alındı. Talha beye çok Teşekkür ediyorum. Her konuda Teknik Desteklerinden dolayı. Hayırlı Satışlar diliyorum. Kalite olursa süreklilik olur. yorumlardan anlarsınız. Saygılar...
Utkuunalist;1076282833' Alıntı:
Birçok firmayla çalıştım ancak TeknoFirst kadar ilgili bir firmaya daha önce denk gelmedim. Açılan destek taleplerine aynı dakika içerisinde cevap vermelerinin yanında Whatsapptan istediğim zaman ulaşabiliyorum.

Son düzenleme:
Tepki
2
1 adet Windows VDS satın aldım ve sabahın altısında bile benimle ilgilenebilen bir firma. Gerek canlı destek olsun, gerek teknik servis olsun gerçekten insanın halinden anlıyorlar. Tam bir aile ortamı oluşturmuş gibiler, teşekkürler @TeknoFirst

Pinkman

Bağımlı
Tepki
20
1 Adet Wordpress hosting satın aldım 7/24 sabahın 5'inde bile teknik destek alabiliyorsunuz.Verdikleri hizmet çok güzel her konuda yardımcı oluyorlar.Fiyatları da çok uygun.Projelerinizi güvenle ortaya koyabilirsiniz.
Teşekkürler @TeknoFirst

Hakan23

Eski üye
Tepki
28
Hayatımda gördüğüm en iyi hosting firmalarından biri, buradan Celil Bey başta olmak üzere Talha Bey'ede selamlarımı iletiyorum çok ilgililer.

Toltek

Eski üye
Tepki
49
Teknofirst sonuna kadar öneririm ne zaman ticket açtığınızı bile unutursunuz .

TeknoFirst

? SERVERS PROVİDER ?
Kurumsal Üye
Hosting Firması
Tepki
37
1 adet Windows VDS satın aldım ve sabahın altısında bile benimle ilgilenebilen bir firma. Gerek canlı destek olsun, gerek teknik servis olsun gerçekten insanın halinden anlıyorlar. Tam bir aile ortamı oluşturmuş gibiler, teşekkürler @TeknoFirst

Güzel günlerde kullanın çok teşekkür ederiz :)

1 Adet Wordpress hosting satın aldım 7/24 sabahın 5'inde bile teknik destek alabiliyorsunuz.Verdikleri hizmet çok güzel her konuda yardımcı oluyorlar.Fiyatları da çok uygun.Projelerinizi güvenle ortaya koyabilirsiniz.
Teşekkürler @TeknoFirst

Uzun süre birlikte çalışmak dileğimizle..

Hayatımda gördüğüm en iyi hosting firmalarından biri, buradan Celil Bey başta olmak üzere Talha Bey'ede selamlarımı iletiyorum çok ilgililer.

Çok teşekkürler selamlar :)

Teknofirst sonuna kadar öneririm ne zaman ticket açtığınızı bile unutursunuz .

Sorunsuz bir hizmet almanız bizi çok mutlu ediyor.. Herzaman sizlere destek olmak için hazır durumdayız.

Bende bu forum aracılığı ile teknofirst'ten reseller hosting aldım,15 gün oluyor. Hiç pişman değilim, gerçekten harika sunucular, fiyat webmaster dostu, ilgi alaka ise zaten 10 numara. Uyumuyorlar sanırsam hiç, sabahın 4'ünde bir Ticket açtım anında çözdüler. Sağolsun Talha bey, okuyorsa burayı da bir teşekkür gitsin.???

Merhabalar, 7/24 sizlere hizmet vermek için aktif durumdayız iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz uzun süre çalışmak dileğiyle :)

Ş.Talha ÇİMEN
Saygılarımla..

Üst Alt