Sponsor - ­čÜÇ ÔşÉ%50 ─░ndirim / Lider Hosting Firmas─▒ / Full SSD / Web Hosting / 7/24 Canl─▒ Destek ÔşÉ ­čÜÇ | Webmaster Forum | T├╝rkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Sponsor ­čÜÇ ÔşÉ%50 ─░ndirim / Lider Hosting Firmas─▒ / Full SSD / Web Hosting / 7/24 Canl─▒ Destek ÔşÉ ­čÜÇ

Sponsor konular

TeknoFirst

­čÜÇWeb Portal Services­čÜÇ
Kurumsal ├ťye
Hosting Firmasi
Ticaret
3 (100%)
Kat─▒l─▒m
25 Kas 2019
Forum
26
├ç├Âz├╝mler
1
Reaksiyon puan─▒
20
Web
www.teknofirst.com
Meslek
Web Hosting
WEBMASTERFORUM.COM.TR ├ľZEL ─░ND─░R─░M!

RESELLER HOST─░NG PAKETLER─░NDE YILLIK ALIMLARA EK %20 ─░ND─░R─░M!

├ľdeme ekran─▒nda kupon kodunu kullanarak webmasterforum.com.tr ├╝yelerine ├Âzel f─▒rsattan yararlanabilirsiniz.
- Yanl─▒zca Reseller Hosting paketlerimizde ge├žerlidir.

KUPON KODU : 20RESELLER

T├╝m Konu.png

1 adet VDS al─▒nd─▒ h─▒zl─▒ ve g├╝venilir firma ba┼čar─▒lar...
Luwexigo;1076152508' Al─▒nt─▒:
Kendilerinden yak─▒n ge├žmi┼čte bir basic paket wordpress hosting kullanma f─▒rsat─▒m oldu ve en d├╝┼č├╝k paket olmas─▒na ra─čmen gayet h─▒zl─▒ ve stabil ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ s├Âyleyebilirim.
bcaylaak;1075487701' Al─▒nt─▒:
K─▒sa bir s├╝reli─čine paketlerden birini sat─▒n ald─▒m. Siteler ger├žekten h─▒zl─▒, GTMetrix de siteye yapt─▒─č─▒m d├╝zenlemeler ile A - 100 / A - 98 puan aral─▒─č─▒nda sonu├žlar ├ž─▒kt─▒. Daha ├Ânce kulland─▒─č─▒m bir hosting de Demo Import ederken Timeout sorunuyla kar┼č─▒la┼č─▒yordum ayn─▒ temay─▒ yine ayn─▒ ┼čekilde kurulum yapt─▒m bir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čatmad─▒. Destek veren arkada┼č sa─čolsun ger├žekten baya ilgili davran─▒yor. Mail ├╝zerinden de ileti┼čime ge├žti. ─░lerleyen d├Ânemlerde hem kendim hem de i┼č yapt─▒─č─▒m m├╝┼čterilerime tavsiye etmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Verilen hizmet i├žin te┼čekk├╝rler.
Anachronos;1076152553' Al─▒nt─▒:
Ben de TeknoFirst ile ├žal─▒┼č─▒yorum. Hostingin h─▒z─▒ olduk├ža muazzam. Ba┼č─▒n─▒z s─▒k─▒┼čt─▒─č─▒ anda destek veriyorlar bizzat ilgileniyorlar. Efendi kibar i┼čine sad─▒k insanlar. Ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam─▒n─▒ dilerim.
eminilhan;1075804222' Al─▒nt─▒:
Kendilerinden 1 senelik reseller ald─▒k. Sa─čolsunlar her vakit yard─▒mc─▒ oldular. Herkese ├Âneririm.
Dr.SEO;1076157713' Al─▒nt─▒:
Hay─▒rl─▒ olsun can─▒m karde┼čim, i┼čini do─čru d├╝zg├╝n yapan ve m├╝┼čterisini d├╝┼č├╝n├╝p ├Âzen g├Âstererek gece g├╝nd├╝z demeden t├╝m ekibi ile kusursuz bir hizmet anlay─▒┼č─▒ sunmakta olan bir firma oldu─čunu s├Âylemek isterim. ├çal─▒┼čmaya ba┼člad─▒─č─▒n─▒z zaman asla pi┼čman olmayaca─č─▒n─▒z ve s├╝rekli olarak ├žal─▒┼čmak isteyece─činiz bir ba┼čar─▒l─▒ firma. T─▒rnaklar─▒yla kaz─▒yarak gece g├╝nd├╝z s├╝rekli alt yap─▒y─▒ geli┼čtirerek faaliyet g├Âsteren teknofirst.com tebrik ediyorum.
MuratReis;1076152655' Al─▒nt─▒:
@TeknoFirst; ile ├žal─▒┼č─▒yorum ilk tan─▒┼čmam─▒z web site yapt─▒rmakt─▒ ve ┼čuan hala yard─▒mlar─▒n─▒ eksik etmiyorlar ilgi alakas─▒ ile samimiyeti ile ve en ├Ânemlisi g├╝venilirli─či ile kesinlikle tavsiye ederim...
metehangumusay;1076175927' Al─▒nt─▒:
Plus Wordpress paket al─▒nd─▒ ├žok te┼čekk├╝r ediyorum canl─▒ destekten h─▒zl─▒ca halledildi
Voli53;1075838250' Al─▒nt─▒:
Bir adet reseller al─▒nd─▒. Hemen teslim edildi.
Amojunn;1076192464' Al─▒nt─▒:
ÔÇ╝├çok ho┼čg├Âr├╝l├╝ ileti┼čim olarak iyi bir firma . HOST─░NG ald─▒m kesinlikle tavsiye ederim .
ByFan;1076197339' Al─▒nt─▒:
hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar dostum, 4 adet sitem burada bar─▒n─▒yor ve muazzam ilgileniyorlar herkese taviseyemdir gecenin bir vakti yazsam bile an─▒nda cevap veriyorlar ve sorunumu dakikalar i├žerisinde ├ž├Âz├╝yorlar al─▒caklara tavsiyemdir
networkdestek;1076214971' Al─▒nt─▒:
XLarge Reseller Hosting Paketi al─▒nd─▒. Talha beye ├žok Te┼čekk├╝r ediyorum. Her konuda Teknik Desteklerinden dolay─▒. Hay─▒rl─▒ Sat─▒┼člar diliyorum. Kalite olursa s├╝reklilik olur. yorumlardan anlars─▒n─▒z. Sayg─▒lar...
Utkuunalist;1076282833' Al─▒nt─▒:
Bir├žok firmayla ├žal─▒┼čt─▒m ancak TeknoFirst kadar ilgili bir firmaya daha ├Ânce denk gelmedim. A├ž─▒lan destek taleplerine ayn─▒ dakika i├žerisinde cevap vermelerinin yan─▒nda Whatsapptan istedi─čim zaman ula┼čabiliyorum.

Son d├╝zenleme:
Kat─▒l─▒m
31 Mar 2020
Forum
2
Reaksiyon puan─▒
2
Ya┼č
21
Meslek
├ľ─črenci
1 adet Windows VDS sat─▒n ald─▒m ve sabah─▒n alt─▒s─▒nda bile benimle ilgilenebilen bir firma. Gerek canl─▒ destek olsun, gerek teknik servis olsun ger├žekten insan─▒n halinden anl─▒yorlar. Tam bir aile ortam─▒ olu┼čturmu┼č gibiler, te┼čekk├╝rler @TeknoFirst

Kat─▒l─▒m
30 Nis 2020
Forum
36
Reaksiyon puan─▒
23
Ya┼č
20
Meslek
Edit├Âr
1 Adet Wordpress hosting sat─▒n ald─▒m 7/24 sabah─▒n 5'inde bile teknik destek alabiliyorsunuz.Verdikleri hizmet ├žok g├╝zel her konuda yard─▒mc─▒ oluyorlar.Fiyatlar─▒ da ├žok uygun.Projelerinizi g├╝venle ortaya koyabilirsiniz.
Te┼čekk├╝rler @TeknoFirst

Kat─▒l─▒m
21 May 2020
Forum
108
Reaksiyon puan─▒
20
Ya┼č
21
Meslek
Fenomen
Hayat─▒mda g├Ârd├╝─č├╝m en iyi hosting firmalar─▒ndan biri, buradan Celil Bey ba┼čta olmak ├╝zere Talha Bey'ede selamlar─▒m─▒ iletiyorum ├žok ilgililer.

storyman

GOLD ├ťYE
Ticaret
1 (100%)
Kat─▒l─▒m
16 Tem 2020
Forum
45
├ç├Âz├╝mler
1
Reaksiyon puan─▒
29
Ya┼č
39
Meslek
Freelance web & UI&UX
Bende bu forum arac─▒l─▒─č─▒ ile teknofirst'ten reseller hosting ald─▒m,15 g├╝n oluyor. Hi├ž pi┼čman de─čilim, ger├žekten harika sunucular, fiyat webmaster dostu, ilgi alaka ise zaten 10 numara. Uyumuyorlar san─▒rsam hi├ž, sabah─▒n 4'├╝nde bir Ticket a├žt─▒m an─▒nda ├ž├Âzd├╝ler. Sa─čolsun Talha bey, okuyorsa buray─▒ da bir te┼čekk├╝r gitsin.­čĹĆ­čĹĆ­čĹĆ

Yorum yapmak i├žin bir hesap olu┼čturun veya giri┼č yap─▒n.

Cevap yazmak i├žin giri┼č yap yada kay─▒t ol.
veya

Yeni hesap olu┼čtur

Create an account on our community. It's easy!
├ťst Alt