100 Kelimesi Yalnızca 1.25 TL - İş sonu ödeme fırsatı sunuyorum.

E-Ticaret & Alışveriş

autprog

Meraklı
Tepki
14
Selamlar, yaklaşık 2 yıldır freelancer olarak tam zamanlı biçimde içerik yazarlığı ve editörlük yapıyorum. Referanslarım:
- Türkiye'nin en büyük eğitim platformunda 2 yıl kadar profesyonel editörlük yaptım.
- R**.net isimli webmaster platformunda 1 ay boyunca içerik ekibinde yer aldım.
- İçerik Yaz şirketinde 3 hafta boyunca ofis ortamında çalışma (staj) fırsatı yakaladım.
- Ailemden bir kişinin gayrimenkul danışmanlığı firmasında uzun süre içerik hususu konusuyla ilgilendim.
- Sayısız web sitesine yüzlerce içerik ürettim.

SEO Uyumlu İçerik Üretimi
İnternet dünyasında iyi bir yer edinmek isteyenler için web sitelerinde kaliteli, ilgi çeken ve SEO ile uyumlu içeriklerin kullanılması ilk kural haline geldi. Sıradan, basit ve kendini anlatamayan içerikler sitede gezinenleri ne kadar tatmin etmiyorsa, yaratıcı içerikler de o denli ilgi görüyor. İster e-ticaret sitesi olsun, ister bir firma sitesi olsun, konudan bağımsız olarak internette görülebilir olmanın da artık kuralları netleşti. Araştırmalara bakıldığı zaman insanların arama motorlarında öncelikli çıkan sitelere daha fazla güven duyduğu, en fazla ikinci sayfaya kadar ilerlediği görülüyor. Bu da demek oluyor ki başta Google olmak üzere arama motorlarında yer edinebilmek için kaliteli ve SEO uyumlu içerik edinmek bir şarttır. Bu konuda son derece özgün, özenli hazırlanmış içeriklerin üretimini gerçekleştiriyorum.

Çalışma prensiplerim nasıl?
  • Öncelikle siparişi iletirken .txt formatında içerik başlıkları, kelime sayıları, anahtar kelimeler ve son olarakta son teslim tarihini iletmeniz gerekiyor.
  • Teslim tarihini asla geciktirmiyorum. Eğer geciktirirsem en kısa sürede makaleyi müşterime iletip, ödediği ücretin %25'lik kısmını iade ediyorum.

Çalışma süreci nasıl ilerliyor?
  • İlk önce verdiğiniz anahtar kelime ve başlık ile ilgili uzunca bir vakit Türkçe sitelerden araştırma yapıyorum.
  • Araştırmam bittikten sonra aynı şekilde başlık ve anahtar kelimeleri İngilizce'ye çevirip yabancı kaynaklardan araştırma yapıyorum.
  • Araştırmalarım sırasında bir rapor oluşturuyorum. İnce detay ve bilgileri not alıyorum. Ayrıca gerekirse anahtar kelime planlayıcısından anahtar kelime türetip bilgi alıyorum

Ücret Tarifesi: 100 Kelimesi 1.25 TL

• SEO Uyumlu
  • %100 Özgün
  • Yazım Kurallarına Uygun
  • Bilgi İçerikli

Çoklu siparişlerde indirim sağlayabilirim. Örnek içeriklerimi görmek için mesaj gönderebilirsiniz.
Bir projemi geliştirebilmem adına maddi açıdan birikim elde etmem gerekiyor, bunun için bu fiyattan yazıyorum.

Diğer forumlardan bazı referanslarım:
14 adet makale için sipariş verdim, titizce ve özenilerek yazıldığı belli. Ayrıca çılgınca bir şey yapıp bana domain de hediye etti. Arkadaşın yazım standartları kesinlikle profesyonel aynı zamanda sürekli geri bildirim bulunarak konuya vakıf olmaya çalışan güzel bir insan. Kesinlikle ticaret yapılası birisi.
Evet, yazım konusunda ve raporlama konusunda son derece üst düzey çalışan başarılı bir arkadaş. içerik alımı yapılmıştır, kendisiyle ara ara çalışmaya devam edeceğim. Yolun ve bahtın açık olsun, bol ve helal kazançlar dilerim.
Arkadaşa 5 adet makale siparişi vermiştim pazartesi diye anlaştık cumartesi gecesi teslim etti çok ilgili biri tavsiye ederim
Sağolsun tamamen özgün içerik makalemi teslim etti
Arkadaş çok ilgili biri 4 adet makale siparişi verilmiştir.
Teknoloji konulu 1 adet referans için makale sağladı. Referans makale sağlamasına rağmen içerisine hediyelerde eklemiş. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.
Hocam çok anlayışlı ve güvenilir bir insandır. Türkiyenin genç girişimcilerindendir.
5 Adet makale siparişi verilmiştir
1 adet referans için makale sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
Oldukça samimi, anlayışlı ve bilgili bir arkadaş. Ticaret yapacak olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.
Teşekkürler arkadaşa
İki taraf için de güzel bir ticaretti. Tekrar çalışmayı düşünüyorum
Tanıtım yazısı alındı.. A++ kalite
kendisine haftalık editörlük hizmeti verildi güzel bir sohbetten sonra anlaşma sağlandı ve çok güzel hizmet veriyor parmaklarına yüreğine sağlık
Arkadaş cok saygılı ve sözünün eridir.
Kısa sürede teslim etti.
Editörlük hizmetine başladı Teşekkür ederim.
1 adet makale alındı, kaliteli hazırlanmış. Teşekkürler.
Ve sayısız mutlu müşteri...
Forumların birinde banlıyım, orada 100+ diğer forumda ise 50+ ticaret puanım bulunuyor. Ayrıca 350'den fazla kişiyle çalıştım, yüzlerce web site için içerik ürettim.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Netkure

Meraklı
Tepki
4
merhaba 0544 243 4 243 wp den bana yazarsanız devamlı lazım oluyor makale tabiki özgün yazarsanız devamlı çalışabiliriz.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Pm gönderildi!

autprog

Meraklı
Tepki
14

merhaba 0544 243 4 243 wp den bana yazarsanız devamlı lazım oluyor makale tabiki özgün yazarsanız devamlı çalışabiliriz.

Dönüşleri sağladım, ilginiz için teşekkür ederim.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
(y)

Üst Alt