Programsiz Kurulumsuz Telegram Hesap Olusturma Botu

E-Ticaret & Alışveriş

squirrelpy

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba dostlar, uzun zamandir ustunde calistigim ilk basta script sonrsinda arayuz olarak cikarttigim fakat en sonunda daha kullanisli olmasi acisindan telegrama tasidigim hesap olusturma botunu tanitacagim sizlere

Lafi uzatmadan direk ekran goruntulerini birakiyorum alt tarafada aciklamalari ve kullanimini yazacagim simdiden keyifli okumalar

1790395532.jpeg

Ozellikler:
3 farkli numara servisi destekliyor (5sim.net, smsactive.ru, sms-man.com) istege bagli diger servislerde eklenebilir
2 farkli telegram modulu destekliyor (telethon, pyrogram) bazi kullanicilar uye cekme scriptleri aliyor ve bu yazilimlar farkli modul kullanabiliyor ikisinide eklemek istedim
Numara deneme ozelligi ekledim bu ne demek derseniz diyelim turkiye numarasi almak istiyorsunuz ama o an stokta yok program sizin yerinize surekli deniyor ve stok geldigi anda numarayi aliyor
Hesaplara istediginiz yerden giris yapabilmeniz icin login sistemi dahil ettim bu sayede olusturdugunuz hesaplardan istediginiz yerde istediginiz anda giris kodu alabiliyorsunuz
Harici programlarda kullanabilmeniz icin session dosyalarini istediginiz zaman alabileceginiz ozellik ekledim dilerseniz session dosyalarini aldiktan sonra silebiliyorsunuz
Otomatik odeme sistemi (Crypto)​

Eklenecek ozellikler
Session dosyasi ekleme = Elinizde bulunan harici sessionlari bota ekleyip istediginiz zaman giris yapmak icin kod isteyebilirsini

Uye cekme = Uye cekme yazilimini da bu bota dahil etmeyi dusunuyorum bu sayede istediginiz yerden grubunuza uye cekebileceksiniz

Toplu dm atma = Uye cekme ile ayni mantikta calisiyor ama uyeleri cekmek yerine onlara mesaj atiyor

Not:
Bot uzerindeki fiyat global pazar icindir kisa sure icin fiyat 300tl dir sonraki normal surecte fiyat 500tl dir

Eklenmesini istediginiz ozellikler olursa bana telegramdan https://t.me/squirrelpy ulasabilirsiniz

Bot linki: https://t.me/tg_account_creator_bot

Herkese iyi gunler
33.png

Üst Alt