İnternetSosyal MedyaTeknoloji

Youtube Bağış Sistemi Nedir Nasıl Bir Yapıya Sahip Olacak?

Youtube ne kadar büyük kitlelere hitap etmeye başladıysa beklentiler ve içerikler o kadar değişkenlik gösterdi. Son olarak oyun yayınlarından sorumlu olan Ryan Wyatt, yeni bir bağış sistemi geleceğini onayladı.

Youtube bağış sistemi son zamanlarda sosyal medya üzerinde baya ilgi çeken bir konu oldu. Bilindiği gibi sürekli olarak canlı yayın konusunda sorunlar yaşayanlar ve istediği reaksiyonu alamayan Youtube yeni sistemler geliştirmeye başladı. Devamlı olarak kullanılan ve bununla birlikte neler olup bittiğini yakından inceleyen kullanıcılar artık sorunların çözüme kavuşması için baskı kurmaktaydı. Şirketin rakip firmalarına olan gerilemesi tam işleri kötü yönde etkileyecekken yeni bir bildiri yayınlandı.

Youtube Bağış Sistemi Tam Olarak Nedir Doğru mudur?

Youtube bağış sistemi adına bilinmesi gerekenler yapılacak olan bir devrimin sinyali olarak algılanmakta. Çünkü Youtube internet üzerindeki etkisi son yıllarda biraz kaybetmeye başladı. Bunun çok fazla sayıda nedeni olsa da başlıca neden herkesin çok fazla gereksiz video yüklemesi olarak bilinmekte.

Youtube canlı yayın için yapılan kötü yorumlarda rakiplerin çok daha ileri seviye de olması gelmektedir. Ancak açıklanan son bilgilere göre durum artık dengelenmiş gibi gözüküyor. Süper sohbet adı verilen sisteme birde bağış eklenin bulunacak bir açık kalmıyor. Düzenli olarak kullanılmakta olan alanların daha aktif hale getirilmesi de ekstra kalite anlamı taşıyacaktır.

Twich ile Youtube Arasındaki Çekişme Yeni Uygulamalar Üretilmesine Neden Oldu mu?

Twich ve Youtube temel olarak bakıldığında çok farklı platformlar. Bilindiği gibi Youtube artık Dünya üzerinde yapılan çalışmaların hemen aktif bir şekilde milyonlara ulaşmasına vesile olan bir araç. Twich genel olarak oyun severlerin aynı zamanda yayın yaparak para kazanmalarına imkan tanıyan bir site. Ancak Youtube bu alandaki çalışmalarına hız vererek marka değerini kullanarak tüm ilgiyi bu yönde toplamaya çalışıyor. Ne kadar etkili olacağı merak konusuyken ülkemizde henüz yeni bilgilendirme yapıldı. Ne zaman geleceği hakkında haber verilmese de devreye girdiği yakın bir süre içinde aktif olması bekleniyor. Youtube bağış sistemi kesinlikle belli bir kitle için inanılmaz işler başaracak gibi gözüküyor.